PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Ponúkame Vám vypracovanie odborného hydrogeologického posudku možnosti zasakovania zrážkových vôd (objekty pre bývanie, administratívne budovy, priemyselné areály, parkoviská ... ).

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Ponúkame Vám vypracovanie hydrogeologického posudku vypúšťania vôd z čistiarne odpadových vôd (ČOV). Odborne, kvalitne, rýchlo a cenovo výhodne pre celé Slovensko.

Lokalita: celá SR  Detail inzerátu


Dnes je Piatok, 19.7.2019
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Nakúp a získaj 50% zľavu

AKCIA: Nakúpte za 15€ a získajte darček - KUPÓN 50% ZĽAVA - na tovar podľa Vášho výberu! Akcia platí iba do 30.6. 2014 v kamennej predajni MILISHOP.EU, AS Mlynské Nivy, Bratislava *(okrem tovaru v akcii)


REhodinky (trieda AAA)

Páčia sa vám drahé značkové hodinky ako Breitling, Omega či Rolex ale nechcete na ne míňať tisíce Eur. a tak rozmýšľate nad napodobneninou teda Replikou no objednávať tovar z Európy USA alebo iných krajín je z niekoľkých dôvodov riskantne napr. - 1. - Tovar musíte zaplatiť vopred. 2. - Neviete či vám niečo príde. 3. - Poskytovanie údajov kreditnej karty sa vám môže vymstiť. 4. - Ako to bude so zárukou?? Mame pre vás riešenie objednajte si na nasej stránke ...


Realitný maklér / špecialista predaja nehnuteľnstí

Viac info o pozicii na nasej stranke, sekcia kariera. Zmeňte svoj život k lepšiemu, zvýšte si životný šandart a pracujte v skvelom kolektíve, pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku a motivačný list na kariera(zavinac)stox.sk ešte dnes. Na osobný pohovor pozveme iba vybraných uchádzačov.


Sibírsky husky - krytie

Ponúkam na krytie čistokrvného MODROOKÉHO SH , bez PP - po modrookých rodičoch. Pes bude mať v marci 5 rokov , je zdravý , pravidelne očkovaný a odčervený. S krytím nemá problém. V jeho vrhoch bolo v priemere 8 šteniat. Jedna fena mala dokonca 11 početný vrh. Kŕmený je hovädzím a kuracím mäskom. Je to pes s množstvom energie a na jej vybitie rád ťahá koleso ( viď video ) Pri záujme o krytie ma kontaktujte hocikedy mailom alebo telefonicky, prípadne sms. CENA JE 50 eur - ak dôjde k spojeniu psa a feny.