PRIDAŤ INZERÁT

Inzeráty užívateľa


Zateplovanie- EPS,MINERÁL Rekonštrukcie domov ,bytov Murárske a maliarske práce LACNO

Lokalita: Topoľčany  Detail inzerátu


REKONŠTRUKCIE BYTOV,DOMOV-BYTOVÉ JADRÁ,OBKLADY,DLAŽBY,OMIETKY,MALOVKY,ZATEPLEN IE OBJEKTOV...

Lokalita: Topoľčany  Detail inzerátu


Dnes je Sobota, 16.11.2019
Agnesa

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prieskumy - práca na doma

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.


Predam svad.saty, darujem spodnicu, zavoj....

Predam tylove svadobne saty jemnej kremovej farby, ktore su dekorovane jemnou krajkou a ligot.kamienkami.Site na mieru (87-67-90),vhodne pre velkost 36-38 a oblecene len raz.Saty maju podsite kosicky, su lahke, vzadu na snurovacku a stahujuci pas, ktory je vsity zvnutra siat,aby pevne drzali, princeznovsky strih.Velmi pekne tvaruju postavu. K tomu darujem - spodnicku bez kruhov, ktora vyzera prirodzene pod satami + jemne bolerko + vrstveny zavoj z tylu, ktory je dlhy pod ramena + vankusik na prstienky + ozdobu na auto kremovej farby s kvietkami a 2 masle na klucky...


Vybudujte si svoje podnikanie

Nemá pre Vás trh práce miesto vďaka veku, ste mamička s malými deťmi alebo na materskej, absolvent bez skúseností alebo jednoducho hľadáte zmenu? Ponúkame serióznu prácu v oblasti zdravej výživy, flexibilný pracovný čas a zaučenie zdarma. Možnosť pracovať na hlavnú činnosť alebo aj popri zamestnaní.


Opisovanie reklamnych dokumentov

OPISOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV – OPISOVANIE, ROZMNOŽOVANIE, ROZPOSIELANIE A SPRACOVANIE REKLAMNÝCH DOKUMENTOV. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € / MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANI, ŠTÚDIU, MD A DOCHODKU.