PRIDAŤ INZERÁT

Práca na doma - online

PRÁCA

Práca na doma - online

21.12.2020   celá SR   

Zdravím, ponúkam prácu rovno z domu kde nieje treba žiadne úsilie a všetko čo potrebujete je mobil,internet,gmail. Vďaka tomuto systému dokážete zarobiť a byť v profite kľudne aj 800€ mesačne. Náplň práce spočíva vo vyplňovani dotazníkov ktoré vám budú denne chodiť (okrem soboty, nedele) na váš email. Za každý vyplnený dotazník ktorý vám zaberie 2 minútky získavate províziu od 0,60€ do 2,00€ a denne prijmete 15-20 emailov. Po vyplnení dotazníku sa vám provízia automaticky pripočíta do online peňaženky. Bonus: Nakoľko v čase krízy je problém s financiami, táto spoločnosť vám ponúka bonus 150€ do vašej online peňaženky po vklade 45€ do svojho portfólia. Kontaktujte ma emailom.

800 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Martina  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 32Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 18.1.2021
Bohdana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Búracie práce

Dobrý deň, ponúkame Búracie práce, demontáž bytového jadra, rezanie panelu a muriva, obíjanie obkladov a dlažieb, dosekavanie a drážkovanie, vyberanie a demontáž zárubní, príprava bytu na rekonštrukciu, búranie umakartového jadra s odvozom a mnoho ďalšieho. V prípade otázok, vypracovania cenovej ponuky nás kontaktujte, radi vám poskytneme bližšie informácie.


Búracie a demolačné práce

Ponúkame búracie a demolačné práce, búranie garáží, domov, stodôl, búranie umakartového jadra +odvoz, obíjanie dlažby a obkladov, podláh, odvoz stavebnej sute. Obhliadky sú bezplatné


Kontaktujte ma pre všetky vaše finančné potreby

Prajete si získať finančnú pomoc na realizáciu vašich projektov alebo na uspokojenie potreby? Bez ohľadu na vaše sociálne postavenie vám ponúkame krátkodobé, strednodobé alebo dlhodobé pôžičky od 1 000 do 150 000 EUR na 4% až 5% so splatnosťou od 1 do 30 rokov. Poskytujeme náš kredit ľuďom, ktorí budú pravdepodobne preplatení. Ak sa chcete prihlásiť na odber našich služieb, informujte o svojej výške a trvaní vašej žiadosti o úver.


Štěně flat coated retrievra k zadání

Camomile Marigold Cedletes *13.7.2018 sir: Compendio Nimble To Gawika dam:Just like Misty Oasis of Peace Gold je akční, hodný a kontaktní flatí klučík. Miluje lidi, kontakt s nimi je pro něj hodně důležitý. Stále se snaží být člověku na blízku, zároveň si ale nevynucuje jeho pozornost. Je to ideální rodinný společník, má předpoklady pro psí sporty, loveckou kynologii i mysliveckou praxi. Cena dohodou.