PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Streda, 2.12.2020
Bibiána

Vyberáme z vašich inzerátov:


Montaz nabytku

Zmontujem a skladam nabytok z Ikei a inych obchodov, prax mam. BA a blizke okolie. Len volat


Stavebný pozemok na predaj - 14 km od Bratislavy

Predám lukratívny rovinatý stavebný pozemok - 675 m2 pre okamžitú výstavbu rodinného domu, v tichej zastavanej zóne, oplotený s inžinierskymi sieťami v katastrálnom území obce Hviezdoslavov - 5 km Šamorín, 14 km Bratislava, 25 km Dunajská Streda, možnosť železničnej dopravy Regiojet (cca 20 min do Bratislavy) a autobusovej dopravy SAD. Šírka pozemku 17 m, dĺžka 40 m. Prístup na pozemok je zo spevnenej cesty. Na hranici pozemku sa nachádza elektrická a plynová prípojka a prípojka na optický kábel. Voda (vysokokvalitná, spodná) sa rieši vlastnou studňou. Odpad sa rieši formou vlastnej žumpy resp. čističky odpadových vôd. V blízkej budúcnosti sa uvažuje sa vybudovanie miestnej kanalizácie Pozemok má veľký potenciál a je skvelou investíciou do budúcnosti. Cena dohodou.


Hledam pracovniky/ce

Nemecka personalni agentura Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH prijme do pracovniho pomeru : Elektrikare, Malire, Frezare, Soustruzniky, Opravare zemedelskych stroju, Svarece, Bagristy, Programatory CNC, Pomocniky do vyroby a vsechny kvalifikovane pracovni sily.


Atraktívne umelecké pončo, v ktorom zaujmete pozornosť!

Umelecké ručne vyrábané pončá zvýraznia Vašu individualitu, kreativitu a osobnosť. Ponúkame výber z našej tvorby, možnosť vyrobiť pre Vás pončo podľa Vašich požiadaviek alebo Vášho návrhu.