PRIDAŤ INZERÁT

Práca v Rakúsku

PRÁCA

Práca v Rakúsku

14.07.2020   celá SR   

Dobrý deň. Hľadáme partie tesárov na práce v Rakúsku pri Viedni. Môžu byť aj partie živnostníkov, ako aj firmy. Staviame tam bytovky a ide o dlhodobú spoluprácu. Momentálne potrebujeme 5 partií po štyroch tesároch, celkovo teda 20 ľudí, kde by aspoň jeden z partie dokázal čítať výkresy. Nemčinu nemusia ovládať, nakoľko je tam náš človek zo Slovenska, ktorý to všetko riadi. Mzda je 15 €/hod a zároveň záujemcom hradíme aj ubytovanie. Vyplácame aj zálohy raz za 2 týždne, prípadne aj každý týždeň. Pracuje sa 10 hodín denne /výnimočne môže aj 12 - 14 hodín/ a turnusy sú vecou dohody. Nástup ihneď. Celková splatnosť faktúry je do 5 dni.

15 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Tina  Telefón: 0940070686Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 111Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 19.1.2021
Drahomíra

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zarábajte z pohodlia domova

Skvelá príležitosť ako si môžete vylepšiť rodinný rozpočet, chrániť prírodu a ešte aj zarábať v pohodlí domova. Predaj ekologických prostriedkov značky Eurona By Černý vám zabezpečí možnosť pracovať cez PC, alebo osobne. Žiadne registračné poplatky, ani minimálne objednávky. Začať môžete ihneď. Pre objednávku stačí zadať heslo 421-4152967045 s okamžitou maržou 20%. Pre bližšie info 0944 389 645, Fb: eco.ekologicka drogeria a kozmetika s ecolabel . Celá SR. Napiste si o vzorky zadarmo. K nicomu sa nezavezujete.


Potrebujete sa naučiť angličtinu ?

Naučím hovoriť po anglicky deti, študentov aj dospelých, učím všetky jazykové úrovne.


Predám (čb) laserovú tlačiareň Xerox P8ex

Predám používanú funkčnú monochromatickú – čb laserovú tlačiareň Xerox P8ex . Tlačiareň je vhodná na bežné používanie, či testovanie kaziet. Tlačiareň používa náplne 113R00296 (v cene 25€ ). Tlačiareň sa predáva samostatne, bez príslušenstva. K predajnej cene sa pripočítava cena dobierky.


hlina,zemina ornica kvalitná s dovozom Košice

Ponukám preosiatu hlinu je určená na výsev trávy/ anglicky trávnik/ na úpravu terénu je prečistenia strojovú technikou bez kameňov,hrúd,bez burín a ílu. S dovozom Košíce a širšie okolie