PRIDAŤ INZERÁT

OKNÁ A DVERE WINFEN - kvalitné okná za rozumnú cenu

DOMÁCNOSŤ

OKNÁ A DVERE WINFEN - kvalitné okná za rozumnú cenu

09.07.2020   celá SR   http://www.winfen.eu

Hľadáte estetické a energeticky úsporné okná, ktoré pomôžu vašej peňaženke? Dodáme vám PVC, drevené, drevohliníkové a hliníkové okná a dvere WINFEN na mieru za rozumnú cenu.

Lacno

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: OKNÁ WINFEN  Telefón: 0918282969Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 126Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 22.1.2021
Zora

Vyberáme z vašich inzerátov:


Běžecký pás Precor - TRM 835 - Repasovaný

Model běžeckého trenažéru Precor TRM 835 je prémiovou řadou pro náročné použití v komerčních fitness centrech a klubech. Při konstrukci trenažéru byl kladen hlavní důraz na odolnost a trvanlivost. S využitím nejnovějších technických prvků se tyto požadavky podařilo naplnit, což dokazuje oblíbenost tohoto typu po celém světě. Stroj je kompletně repasovaný a 1 rok na něj drží záruku Fitness pohotovost, která vám poskytne i následný servis. Stroj vyhledáváme v Evropských aukcích a proto pokud vás zajímá aktuální cena a termín dodání napište si o nabídku. Provozujeme bazar a podobné stroje i rozbité od vás rádi odkoupíme. Cena je bez DPH. Prodej pouze pro plátce DPH.


Najľahšie pôžičky len u nás.

Poskytneme vám online pôžičky na čokoľvek až do 10000 Eur, ak vyplníte online žiadosť na našej internetovej stránke. Neplatíte poplatky a vôbec neručíte. Presvedčte sa sami.


Preprava na letisko

Ponúkame Vám prepravu na letiská Krakow, Katowice, Bratislava, Košice, Viedeň, Budapešť a ďalšie. Preprava z a na letisko Poprad z celého Slovenska. Preprava v akomkoľvek čase. Profesionálny prístup. Ponúkame aj prepravu na rodinné a firemné akcie.


Potrebujete súrne peniaze?

Obráťte sa na nás a peniaze môžete mať do 48 hodín. Ponúkame od 400 Eur až do 10000 Eur. Navštívte našu stránku a vyplňte online žiadosť.