PRIDAŤ INZERÁT

Predaj a montáž vykurovacej techniky

SLUŽBY

Predaj a montáž vykurovacej techniky

25.03.2020   Ružomberok   

Ponúkame predaj a montáž vykurovacej techniky pre všetky druhy tepelných zdrojov a zároveň aj ich odborné nastavenie.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Kontajnery  Telefón: 0904692843Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 9Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 9.4.2020
Milena

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zarobte si z domu na počítači a internete

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.) A ak máte ešte záujem o vyplňovanie prieskumov trhu (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby... prieskumy sú anonymné) z domu cez PC a internet, pošlem info, píšte na e-mail.


Jednorazove ochranne rúška

Dobri den mam na predaj jednorazové ochranne rúška balene po 25/50ks. 25ks balenie 30eur 50ks balenie 55eur.


Športové digitálne hodinky s krokomerom

Moderný športový inteligentný LED náramok. Jednoduché upevnenie na ruku. Pri pohybe nezavadzia. Vhodný na každodenné použitie. Určené nielen na šport, ale i bežné nosenie. Základné info: Jednoduchý digitálny záznamník každodennej činnosti a fyzickej aktivity. Vhodný najmä pre dospelých a to i na celodenné nosenie. Pre svoju jednoduchosť je však vhodný aj pre starších ľudí. Vhodný na používanie nielen vo fitness centrách, ale i pre outdoorové športy a činnosti. Zaznamenáva kroky, vzdialenosť, čas a kalórie. 5 miestny LED displej, s tlačítkom MODE a SET. Mäkký príjemný remienok. Materiál: plast a silikón. Štýl: športové. Hodinky je možné dodať aj v mnohých iných farbách - viď. obrázky. K cene sa pripočítava cena dobierky.


Praca

Prijmem milu pani-a do kancelárie. Praca popri zamestnaní, podnikaní,MD, dôchodku 2-4 hod.denne. Plat 200 eur týždenne. Možnosť privyrobiť si aj z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Podmienkou prijatia osobný pohovor. Tel.kontakt 0902674736 Len volat