PRIDAŤ INZERÁT

Hodinky, s dieťaťom hovoríte + ho i vidíte.

OBLEČENIE

Hodinky, s dieťaťom hovoríte + ho i vidíte.

08.01.2020   Prievidza   http://www.tonerydotlaciarne.sk

Už nikdy sa nemuste o svoje dieťa báť ! Hodinky Vám nielen ukážu, kde sa dieťa nachádza, ale môžete s ním cez hodinky aj hovoriť a dokonca ho možete aj vidieť ! Nielenže dieťa počujete a vidíte, ale si môžete aj overiť v akom prostredí sa nachádzha! TIETO HODINKY BY MALO MAŤ KAŽDÉ DIEŤA ! Ak by chcel niekdo dieťaťu hodinky odstrániť, spustí sa ALARM! Inteligentné hodinky pre deti s GPS lokátorom. Hodinky sú mimoriadne presné a kvalitné. Sú vodeodolné, majú krytie IP67 Používajú sa hlavne na zaistenie bezpečnosti Vášho dieťaťa.

33 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Iveta  Telefón: 0905520305Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 43Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 3.6.2020
Karolína

Vyberáme z vašich inzerátov:


Učebnica angličtiny - Direct Method English 2

Ponúkam ešte na predaj túto učebnicu pre výučbu angličtiny priamou metódou. Je vhodná aj na domáce samoštúdium. IBA táto dvojka! Určená v podstate pre level A2 (sčasti aj A1). Úplne zachovalá, prvý používateľ, nepopísaná (len miestami ceruzkou)! Cena je orientačná, viac dohodou... Odpoviem mailom, telefonicky, je možné zaslať aj poštou.


Praca

Hladame na pracu elektrikaroch a vodaroch cena je od 16 do 20 eur na hod.


Podlahové kúrenie, potery

Realizujeme podlahové kúrenia elektrické alebo teplovodné s pokládkou polystyrénu +zalievanie anhydritovým poterom. Na elektrické kúrenie stačí 4cm na teplovodné 5cm poteru. Záleží od podkladu systémová doska alebo iba polystyrén... Bližšie informácie a poradenstvo telefonicky alebo emailom.


obývacia stena + nábytok do detskej izby alebo pracovne

Predám vo výbornom stave obývaciu stenu d= 430 cm, v= 240 cm, h= 62/46 cm, farba čerešňa. Ďalej predám vo výbornom stave zostavu do detskej izby alebo pracovne: 2x dvojdielna skriňa s nádstavcom (h=60 cm, v= 152/217 cm, š= 100cm),spodná skrinka dvojdielna (v=63, š=100, h=47cm) + spodná zásuvková skrinka (63x50x47), stredná skrinka otvorená, dvojdielna skrinka stredná so sklom, horná skrinka, horná skrinka dvojdielna, 2x perinák h=47 cm, v= 72 cm, š=100 cm. Treba vidieť, cena dohodou.