PRIDAŤ INZERÁT

Kužeľová štiepačka,kalačka za malotraktor so stolom

STROJE, NÁRADIE

Kužeľová štiepačka,kalačka za malotraktor so stolom

05.12.2019   Púchov   

Predám štiepačku na drevo za malotraktor. Náhradný špic 30eur. Stôl na štiepanie kratších polien 30eur. Priemer štiepacieho kužeľa je 100mmdlžka 300mm.

190 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Táňa  Telefón: 0910310272Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 188Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 16.1.2021
Kristína

Vyberáme z vašich inzerátov:


Podlahové kúrenie, potery

Realizujeme podlahové kúrenia elektrické alebo teplovodné s pokládkou polystyrénu +zalievanie anhydritovým poterom. Na elektrické kúrenie stačí 4cm na teplovodné 5cm poteru. Záleží od podkladu systémová doska alebo iba polystyrén... Bližšie informácie a poradenstvo telefonicky alebo emailom.


* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte odporúčaním stránky a vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: Zaregistrujte sa zdarma. Registrácia trvá len cca 15 sekúnd: tipli.sk/p/98216 + 2. Spoločnosť - Brigado: 1url.cz/Yzp6Q + 3. Spoločnosť - Bitcoin - každú hodinu Bitcoiny zdarma - registrácia zdarma: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu stlačiť ROLL a získate za to bitcoiny (možné zmeniť za eura), prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.)


Velký švýcarský salašnický pes

Nabízím štěňátka VŠSP s PP, k odběru koncem ledna. Budou odčervená, očkovaná a čipovaná s EU pasem a balíčkem do začátku. Chovatelský servis samozřejmostí.


Predám tohtoročný jačmeň

Predám tohtoročný jačmeň 1q = 16 €. Mojzesovo, 0910 176 040