PRIDAŤ INZERÁT

Maľba a kresba na objednávku

SLUŽBY

Maľba a kresba na objednávku

02.12.2019   celá SR   

Kreslím a maľujem na objednávku portréty a iné námety dohodou

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: sancho  Telefón: 0918730901Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 5Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 5.12.2019
Oto

Vyberáme z vašich inzerátov:


Dovolenka pre rodiny s deťmi

Dovolenkujte s nami v talianskom kempingu Mare Pineta v mestečku Lido Estensi.Ubytovanie poskytujeme v karavanoch pre 4os.s WC a vodovodom,ktoré majú komplet zariadený kuch.kút(chladnička,varič,riady),deky,vankúše,stôl,stoličky,osvetlenie atď.Kemping má 4 bazény,obchody,pizzérie,fitnes,solárium,piesčitú pláž s množstvom ihrísk a športovísk zdarma.Možnosť polpenzie a fakultatívnych výletov po okolí. auguste.


Predám alebo prenajmem garáž Nitra Klokočina

Predám garáž (20 000€) alebo prenajmem (85€/mes.) Garáž (17 m2) sa nachádza v novšom bytovom dome na Klokočine - Petzwalovej ul. Rozmer je 3,45 x 4,85. Garáž má samostatné hodiny na elektrinu (5€/mes) a je čiastočne vykurovaná. Pred garážou je ďalšie veľké osvetlené parkovacie miesto. Voľná od 1.12.19.


Ponuka administratívnej práce na Slovensku

PONUKA ADMINISTRATÍVNEJ BRIGÁDY. VYKONÁVANIE ADMINISTRATÍVNYCH ÚLOH NA ZÁKLADE POKYNOV. ZÁROBOK 500 € MESAČNE. ZAŠKOLÍME. PRE CELÉ SLOVENSKO. OD 16 ROKOV. PONUKA VHODNÁ AJ POPRI ZAMESTNANÍ, ŠTÚDIU na SŠ a VŠ. VIAC INFO:


Zdravotná pomôcka na zväčšenie penisu Andropenis

Dostal som dva rovnaké darčeky od manželky aj od milenky. Jeden predám. Je to certifikovaná zdravotnícka pomôcka prvej kategórie na zväčšenie penisu až o 4-5 cm Andropenis. Je to najefektívnejšia metóda na zväčšenie penisu, aká v súčasnosti existuje. Najlacnejší je na webe plus4cm. com/riesenia/andropenis/. Ja ho predám ešte lacnejšie za 110 Eur, nakoľko je tam vysoké poštovné.