PRIDAŤ INZERÁT

Elektrikár nonstop Bratislava - poruchová služba

SLUŽBY

Elektrikár nonstop Bratislava - poruchová služba

29.11.2019   Bratislava   http://elektrikari-bratislava.business.site

Poskytujeme všetky elektroinštalačné práce do 1000V. Opravy a prerábky elektroinštalácie v bytoch a rodinných domoch.Zásuvky,vypínače,svietidlá,ističe,káble,bytové rozvádzače a iné.Odborné zapojenie kuchynských elektrospotrebičov.Špecializujeme sa hlavne na varné dosky,elektrické rúry a sporáky,odsávače pár a kúpelňové ventilátory.Vykonávam rekonštrukcie malého rozsahu a rôzne prerábky.Pracujeme aj cez víkendy.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Elektrikári poruchová služba  Telefón: 0940338845Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 3Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 5.12.2019
Oto

Vyberáme z vašich inzerátov:


Tablet

samsung galaxy tab 2 7.0 3g .Tablet je v 99% stave s komplet Tablet je v 99% stave s komplet krabicou, ale má poškodený slot na sim kartu, čiže momentálne je ako wifi verzia, ale stačí vymeniť slot na sim kartu a je plnohodnotný 3g tablet. Je ešte v záruke. osobne na trase Prešov-Ružomberok. platí do vymazania


CNC ohýbač

Conto Coop, spol. s. r. o. Považská Bystrica, ponúka dlhodobú prácu pre kvalifikovaných pracovníkov: - CNC ohýbač plechov / ohraňovací lis GASPARINI, program DELEM / podmienka: samostatnosť v programovaní, kusová výroba Termín nástupu: ihneď Druh pracovného pomeru: živnosť Miesto práce: Slovensko Požadovaná prax: min. 1 rok Odmena : 10 €/hod V prípade záujmu je potrebné zaslať profesný životopis


Spoločenské šaty

Predám málo používané letné čierne šaty s bielym motívom. Konfekčná veľkosť: M, dĺžka šiat 72 cm. Cena 10,00 € + poštovné.


Predám S-552

Predám S-525, je ako G-36c aj s komplet príslušenstvom - okuliare, prilbu, ťažkú vestu, bočnú kapsu, originál vojenské kolenačky, 2 zásobníky , puškohľad s červeným zameriavaním, sáčok bb-čiek, baterka, taktický pás, nabíjačka. Súrne predávam. Dohoda možná.