PRIDAŤ INZERÁT

Thajský ridgeback - Thajský ridžbek

ZVIERATÁ

Thajský ridgeback - Thajský ridžbek

26.11.2019   Malacky   http://www.caramadra.eu

Chovateľská stanica Cara Madra ponúka na predaj posledné dve voľné fenky a jedného psa z vrhu B. Šteniatka sú zdravé, vyrovnané, s krásnym ridgom a žiadaným typom srsti velvet a super velvet. Budú plnohodnotným členom rodiny, vhodným na výstavy aj do ďalšieho chovu. Predpoklad výnimočne dobrej a priateľskej povahy po rodičoch. Budú parťákom pre všetky vaše aktivity. Rodičia 100% zdraví, matka junior Ch SR, začala Ch SR. Otec multi Ch. Inter Ch. ANGEL BLUE Thaiczech, ktorý overene dáva super šteňatá. Plemeno nie je vhodné na dvor, nutný prístup do tepla. Nepĺzne a nemá psí zápach. Doživotný chovateľský servis samozrejmosťou. Na otázky rada odpoviem telefonicky a všetky info o plemene a o nás nájdete na našom webe. 0948122242

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Dominika Králová  Telefón: +421948122242Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 101Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 7.8.2020
Štefánia

Vyberáme z vašich inzerátov:


Preprava a stahovanie Ba

Ponúkame prepravu a sťahovanie bytov, skladov a nábytku vozidlom Iveco Daily. Veľkosť ložnej plochy dĺžka = 4560cm, šírka = 1800cm, výška = 2080cm s nosnosťou do 1.5 tony v rámci Bratislavy a na celom území Slovenskej Republiky. Všetky ceny dohodou na základe bezplatnej obhliadky, resp. na základe telefonickej alebo mailovej objednávky. Cena už od 30,- eur za prepravu v rámci BA za auto aj s vodičom.


Práca v Rakúsku

Dobrý deň. Hľadáme partie tesárov na práce v Rakúsku pri Viedni. Môžu byť aj partie živnostníkov, ako aj firmy. Staviame tam bytovky a ide o dlhodobú spoluprácu. Momentálne potrebujeme 5 partií po štyroch tesároch, celkovo teda 20 ľudí, kde by aspoň jeden z partie dokázal čítať výkresy. Nemčinu nemusia ovládať, nakoľko je tam náš človek zo Slovenska, ktorý to všetko riadi. Mzda je 15 €/hod a zároveň záujemcom hradíme aj ubytovanie. Vyplácame aj zálohy raz za 2 týždne, prípadne aj každý týždeň. Pracuje sa 10 hodín denne /výnimočne môže aj 12 - 14 hodín/ a turnusy sú vecou dohody. Nástup ihneď. Celková splatnosť faktúry je do 5 dni.


Sťahovanie-autodoprava-Levice

Profesionálny a spoľahlivý dovoz Vášho nábytku, tovaru, stavebných a iných materiálov. Ponúkame vypratávanie pivníc, kancelárií, domov, bytov, skladanie skríň, presťahovanie klavírov, skríň ...atd, Netrápte sa pri sťahovaní ťažkými skriňami, postelami či akýmkoľvek nábytok. Máme k dispozícií viacero šikovných ľudí na pomoc. V ponuke je viacero áut do 3,5t. Ceny od 0,40€ /km-0,60€ /km. Vaša spokojnosť je Nám prednejšia. Cenovú ponuku vypracujeme do e-mailu na vyžiadanie. Pracujeme aj víkendy, sviatky, cez týždeň Non-stop.


Vybav si úžasnú pôžičku.

Potreboval by si peniaze? Neváhaj a využi našu jedinečnú ponuku. Požičaj si až do 10 000 Eur. Postačí, ak vyplníš žiadosť na našej stránke. Neplatíš poplatky a peniaze ti posielame ihneď po schválení a podpísaní zmluvnej dokumentácie.