PRIDAŤ INZERÁT

Alice

SLUŽBY

Alice

11.09.2019   celá SR   

Kocourku, jmenuji se Alice, možná na to nevypadám, ale jsem přísná profesorka na vysoké škole. Je tady tak moc krásných studentů a já jsem po každé přednášce tak nadržená, že se sotva ovládám! Zamknu se do kabinetu a hraji si se svojí kundičkou. Chceš o tom vyprávět? Tak mi napiš! Napiš na MN(mezera)A a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Alice  Telefón: 0900405000Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 9Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám kvalitný stamp

Predám tento stamp ktorý vám vydrží nesmierne dlho. Je priam neznicitelny. Viac info na email alebo tel. Návod ako na to prikládam. Jedná sa o vzor lamaneho kameňa a inych vzorov ktorý sa otlačí na stenu. Stena sa očistí a nanesie sa napr. flexibilné lepidlo, nechá sa troška pritvrdnúť. Po čiastočnom vytvrdnutí sa môže raziť. Presný návod ako na to vám pribalíme. Rozmer 30cm x 18cm, rozmer 38.5cm x 18cm, pečiatky sú nielen na profesionálne použitie ale aj pre domáce použitie. Otáčaním vzorov docielite aby sa vzor neopakoval. Neváhajte nás kontaktovať. Inzerat plati do zmazania. Mám Rôzne vzory.


Chceš sa vedieť starať o svoju pleť?

Chceš sa naučiť starať o svoju pleť a používať jednu z najlepších kozmetických značiek? Chceš si dopriať luxus za prijateľnú cenu? Tak neváhaj a kontaktuj ma, všetko ostatné sa dozvieš na osobnom stretnutí, ktoré je úplne zadarmo! :)


PREDAJ BYTU

Predám prerobený pekný 3,5 byt v Piešťanoch za 65000. tel. 0905293566


~ ~ ~ Práca na doma na počítači ~ ~ ~

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.