PRIDAŤ INZERÁT

English and slovak lessons

SLUŽBY

English and slovak lessons

10.09.2019   Bratislava   http://www.filip-en.eu

I am offering English lessons for children, students and adults and Slovak lessons for foreigners.

12 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Filip Suman  Telefón: 0949620017Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 45Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Dovolenka v mobilhause pre 5 os. v IT

Pozývame Vás na letnú dovolenku v mobilhausoch pre 5 os.v talianskom prímorskom mestečku Lido Estensi.Mobilhausy majú kompletne zariadenú kuchynku,2 spálne s 2lôžkami a rozkladací gauč v kuchyni,WC,sprchu,klimatizáciu a vonkajšiu verandu so záhradným nábytkom.Nachádzajú sa v kempingu,ktorý je situovaný priamo pri mori a zároveň v meste.Pláž je piesčitá s množstvom pláž.barov,ihrísk a športovísk zdarma.V okolí sú pamätihodnosti,zábavný park,nákupné centrá,trhy,prístav s výletnými a rybárskymi loďami.Možnosť objednania polpenzie.V cene je zahrnuté ubytovanie,energie,parking pri MH,záv.upratovanie,klimatizácia,posteľná bielizeň,2lehátka a 1slnečník na pláži,služby delegáta.Uvedená cena je za 5os.za týždeň zač.júla.


Práca na doma cez počítač a internet

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...) pre e-shopy. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú): Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: refundo.sk/?ref=62450 2. spoločnosť: tipli.sk/p/98216 3. spoločnosť: Tu je ešte aj tretia spoločnosť: Zaregistrujete sa zdarma len s e-mailom a heslom a následne môžete v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisovať kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov. Registrácia tu: freebitco.in/?r=11403169


ubytovanie študentov

Na samostatnom poschodí RD,prenajmem 2 izby pre študentov KU.Možné od 2.2015,cena 50 eur/osoba


Čistenie pozemkov

Dobrý deň, ponúkame čistenie pozemkov od konárov, lístia, stromov, pňov, kríkov a iného záhradného a pozemkového odpadu. Cenu vypracujeme na základe bezplatnej obhliadky pozemku, ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.