PRIDAŤ INZERÁT

Preprava na letiská

SLUŽBY

Preprava na letiská

09.09.2019   Poprad   http://www.royaltaxi.sk

Ponúkame Vám prepravu na letiská Krakow, Katowice, Bratislava, Košice, Viedeň, Budapešť a ďalšie. Preprava z a na letisko Poprad z celého Slovenska. Preprava v akomkoľvek čase. Profesionálny prístup. Ponúkame aj prepravu na rodinné a firemné akcie.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Royal taxi  Telefón: 0907566966Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 8Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Kuchár – Bratislava

Stabilná spoločnosť v Bratislave, zaoberajúca sa stravovacími službami, hľadá do trvalého pracovného pomeru šikovného kuchára s výučným listom – zodpovedného a so zmyslom pre poctivú a čistú prácu. Zdravotný preukaz pre prácu s potravinami je podmienkou. Kontakt: 0911 415740


Nahrievacie klieštiky na riasy - Oriflame

Predám nahrievacie klieštiky na riasy zn. Oriflame, nove, nepoužívané, zabalené v krabičke. Materiál: ABS, silikon, PCB doska, železo, meď. Napájanie je na 2ks batérií AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Cena s obyčajným poštovným je 5 eur (v pripade poslania eur vopred na ucet). V prípade zaujmu ma kontaktujte mailom.


Kúpim rodinný dom v Tvrdošíne

Kúpim rodinný dom v Tvrdošíne. Cena dohodou. Prosím, realitky nevolať.


Zarábajte s kozmetikou AVON

Ponúkam Vám jedinečnú možnosť, ako si zarobiť predajom kozmetiky. Ak máte záujem o nákup výrobkov Avon alebo sa chcete stať Avon Lady/Avon Gentleman, tak neváhajte a napíšte nám. Registrácia je úplne zadarmo, na základe ktorej môžete využiť rôzne zľavy (15% - 30%) a výhody. Urobte svojim blízkym radosť a obdarujte ich. Bližšie informácie Vám rada poskytnem nezáväzne e-mailom. Inzerovať kozmetiku Avon (čiže nakupovať) môžu ľudia z celého Slovenska, avšak spolupracovať môžu iba ľudia z okolia Myjavy, Senice a Brezovej pod Bradlom.