PRIDAŤ INZERÁT

Helena

SLUŽBY

Helena

12.07.2019   celá SR   

Troufneš si na mě? Chceš se se mnou udělat? Tak mi napiš na můj sex po telefonu a pořádně si zašukáme! Ale dopředu Ti říkám, jsem náročná!  Pokud jsi pořádný hřebeček, vezmi si telefon do ruky a napiš mi nějakou vzrušující zprávičku! Už mám mokrou kundičku a nemohu se dočkat! MN(mezera)HELE a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Helena  Telefón: 0900405000Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 41Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 15.9.2019
Jolana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Farmy- Taliansko

Práca v Taliansku – Farmy V Taliansku je v posledných rokoch konštantný záujem o sezónnych zamestnancov. Sezónne práce v poľnohospodárstve zahŕňajú zbery ovocia a zeleniny a sú aktuálne takmer počas celého roka: Zbery a uskladňovanie ovocia a zeleniny na jar a v lete, vinobranie na jeseň a zbery olív a citrusov počas „zimy“. Zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu v Taliansku, alebo inde v zahraničí, podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché. Mzda sa pohybuje okolo 1.250€/netto,ubytovanie strava zabezpečená za príplatok 120€/mes.,Neváhajte nás kontaktovať.Aj pre páry a partie a aj bez znalosti taliančiny (v severnom Taliansku sa dohovoríte aj nemčinou, ale nie je podmienkou.


Poradca Justin a Nahrim

Trápia Vás rôzne choroby,ťažkosti? Ponúkame predaj vysoko kvalitných produktov za rozumnú cenu,ktoré pomáhajú pri existenčných problémoch.Kontaktujte nás,e.mailom Vám pošleme všetky potrebné informácie.


Hľadám strojník- bagristu

Hľadám strojník- bagristu na traktobager komatsu, v okolí Žiliny


Vedúci obchodnej skupiny

Hľadáme uchádzačov na pozíciu vedúceho obchodnej skupiny do pobočiek v BA a TN.Prvé dva až tri mesiace sa musí uchádzač oboznámiť s fungovaním spoločnosti , náplňou práce , prejsť kompletným zaškolovacím procesom samozrejme v rámci pracovného pomeru. Náplň práce : Komunikácia s partnermi spoločnosti , kompletná administratíva okolo kancelárie, komunikácia s klientmi a po kompletnom zaškolení zodpovednosť za menší tím ľudí , do budúcnosti s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu.V prípade záujmu nám zašlite svoj štrukturovaný životopis na náš mail. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, s ktorými si naši personalisti dohodnú termín osobného pracovného pohovoru.