PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 20.7.2019
Ilja, Eliáš

Vyberáme z vašich inzerátov:


Plechy vlnité - celá SR

Vlnitý pozinkovaný plech II.tr. 0,4 x 800 x 2000mm. Plech je nový, nepoškodený. Cena 4,06 € za m2 (6,50 € za kus). Odber buď osobne, alebo po dohode doveziem. Pokiaľ je potrebné, môžem zaslať viac fotiek.


Kvalita preciznosť

Vykonavam rekonstrukcie bytov , domov , nebytovych priestorov , malby , stieky , dlazby , obklady , sadrokarton , atd. Nateri fasad RD kvalitnimi produktami Chemolak vo vysokej kvalite a spokojnosti zakaznika .


Zvárač so štátnou skúškou 141 (TIG)

Miesto výkonu práce: Fínsko Pracovný pomer: živnosť Mzda: od 17 €/hod. Popis pracovnej náplne: Hľadáme vyučených pracovníkov na pozície zvárač. Náplň práce: - výroba nerezových nádrží - zváranie tlakových nádob a potrubí (nerezový plech, čierna oceľ) - práca s výkresovou dokumentáciou - zvary podrobované röntgenovej skúške Jazykové znalosti: Bez znalosti cudzieho jazyka Doprava: individuálna Strava: je zabezpečovaná individuálne na vlastné náklady. Ubytovanie: Zabezpečuje a hradí zamestnávateľ Cena programu: 360,- € s DPH


Chata – vínna pivnica

Predám chatu v obci Kamenný Most, 7 km od Štúrova (okres Nové Zámky). Výmera – 6x6 m (veľká izba + 1 malá izba + predsieň a kuchyňa), pod chatou je vínna pivnica. Veľká izba je vykurovaná kachľami na drevo. Celková výmera pozemku je cca 40 á. Vinohrad – 400 koreňov + ovocné stromy, všetko obhospodárené. Za chatou je les a cca vo vzdialenosti 2 km sú možnosti na rybolov (Carpodrom, Hron). V chate je elektrina (220/380 V) a zavedená pitná voda – vlastná studňa. Chata sa nachádza v tichom prostredí, asi 1 km od centra obce. Je vhodná na rekreačné účely.Iba telefonický kontakt.