PRIDAŤ INZERÁT

* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

PRÁCA

* * * Privyrobte si z domu na počítači a internete * * *

09.07.2019   celá SR   http://freebitco.in/?r=11403169

Zaregistrujte sa zdarma na týchto stránkach nižšie a zarábajte odporúčaním stránky a vyhľadávaním nových členov (kamarátov, priateľov, známych, neznámych...). Registrácia trvá len cca 15 sekúnd. Registračné linky - tu: 1. spoločnosť: Zaregistrujte sa zdarma. Registrácia trvá len cca 15 sekúnd: tipli.sk/p/98216 + 2. spoločnosť: freebitco.in/?r=11403169 (v podstránke zvýraznenej žltou farbou na hornej lište (FREE BTC) každú hodinu opisujete kód (resp. len stlačiť ROLL) a získate za to peniaze, prípadne aj výhru a naviac ak chcete vyššie sumy, môžete hľadať nových členov.)

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Peggy  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 5Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 16.7.2019
Drahomír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Termodynamické solárne systémy na ohrev vody

Termodynamické solárne systémy na ohrev vody Výhody systému - až 80% úspory bežných nákladov! - fungujú 365 dní v roku za každého počasia - nezávislé na slnečnom svite - využívajú teploty okolitého prostredia - poskytujú komfortnú a bez údržbovú prevádzku bez potreby záložného zdroja - 5 x účinnejšie než klasické solárne panely • Panel môžete umiestniť do exteriéru budovy (na strechu, fasádu, balkón, ...) alebo do interiéru budovy (do kotolne, kúpeľne, na chodbu, do technickej miestnosti, pivnice, na povalu ...)


VIP spolocnicka SK

Vážené dámy, zaujíma vás práca luxusnej spoločníčky, vytvoríme vám veľmi úspešnú web prezentáciu. Sme silná spoločnosť, s viac ako 12 ročnými skúsenosťami. Dôverujte nám.


Kvalitný riad Royalty Line RL-ES1010M

Riad do kuchyne - Royalty Line RL-ES1010M má výnimočný keramický mramorový povrch, ktorý je hladký, takže sa úplne v pohode udržuje totálne čistý. Je nepoškriabateľný, tepelne upravované jedlo sa nepripaľuje, zachováva si výživné látky a Vy môžete variť s s minimálnou spotrebou oleja alebo vody. Telo riadu je z liateho hliníka s mnohonásobným dnom, vďaka čomu sa rýchlo ohreje a dlho udržiava jedlo teplé. Sada riadu je ideálna na všetky typy sporákov. Sada riadu na induciu je nutné objednať na stránke hrnce-obchod.sk , pri nákupe zadajte kód tovaru do vyľadavácieho políčka. Kód tovaru je RL-ES1010M


Prijmeme šikovné promotérky/promotérov

Marketingová a obchodná spoločnosť so sídlom v Košiciach prijme šikovných ľudí do tímu. Náplň práce: - komunikácia, príjemné a profesionálne vystupovanie - reklama, propagácia a reprezentovanie firmy na frekventovaných miestach v obchodných centrách  Osobnostné predpoklady: - vek 18 – 35 rokov, - komunikatívnosť, - schopnosť učit sa, - reprezentatívne a príjemné vystupovanie. Ponúkame Vám : - denné vyplácanie mzdy, - finančné ohodnotenie 3 - 5 €/hod. + prémie - priateľské pracovné prostredie - kariérny rast, zaškolenie Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu.