PRIDAŤ INZERÁT

murarske prace

SLUŽBY

murarske prace

06.07.2019   Bratislava   

Hladam zakazky pre murarov v Bratislave a oklie

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Jan Pecha  Telefón: 0911665809Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 63Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 18.2.2020
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Tekutá dlažba ALFEMA

Predám jednozložkový protišmykový hydroizolačný materiál Alfema ( guma zmiešaná s gumovým zrnom) v čiernej farbe, vhodný na terasy, balkóny, ale aj okolie bazénov, vonkajšie schody, či prístupové cesty.. v 5kg, 10kg, 20kg baleniach. Vytvára súvislý bezšvový protišmykový povrch, je jednozložkový, netoxický, nehorľavý, odolný voči UV žiareniu a šetrný k životnému prostrediu. Materiál je mrazuvzdorný a má dlhodobú životnosť. Aplikuje sa za pomoci hladkého oceľového alebo plastového hladidla. Môže sa nanášať na akýkoľvek druh povrchu.


Je to skutocný kredit

Je to skutocný kredit Dobrý den, svedcím o pôžicke, ktorú som dostal, a blahoželám mu k expresnej pôžicke, velmi láskavej a príkladnej profesionalite, vždy velmi rýchlo odpovedám na moje otázky a poskytujem cennú pomoc. Som velmi rád, že mám pôžicky vo výške 42 000 EUR. Neváhajte a pošlite e-mail na adresu mojuver0agmail.com pre vašu pôžicku na peniaze.


Obchodník so vzdelávacími publikáciami m MŠ a ZŠ

Obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, príjme obchodných zástupcov na prezentáciu edukačných publikácií, pomocou ktorých sa deti učia hravou formou. Hlavnou náplňou práce je: - oslovenie základných a materských škôl, - komunikácia s riaditeľmi a učiteľmi škôl, - prezentácia a distribúcia publikácií na školách. Na výkon práce je potrebné vlastné auto. Miesto výkonu práce: v rámci svojho regiónu Pracovný pomer: dohoda, živnosť, TPP Termín nástupu: ihneď Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody - profesijný a odborný rast - možnosť viesť obchodnú skupinu - zaujímavé finančné ohodnotenie - prezentácia hodnotných vzdelávacích publikácii - práca v príjemnom prostredí Pracovné podmienky • Pracovný čas: od 7:30 do 15:30


Nosiče bicyklov, strešné nosiče a boxy

Nosiče bicyklov na strechu aj ťažné zariadenie, strešné nosiče, strešné boxy, nosiče kajakov a surfov...aj zásielkový predaj.