PRIDAŤ INZERÁT

Mokrá Irina

SLUŽBY

Mokrá Irina

24.06.2019   celá SR   

Koluje mi v žilách horká ruská krev. Jsem nezkrotná nynfomanka, která musí šukat neustále. Denně mám minimálně tři chlapy a ani to mě nestačí! Proto jsem si udělala profil tady na sexu po telefonu a doufám, že tady najdu pořádného samečka! MN(mezera)IRINA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Irina  Telefón: 0900405000Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 14Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca z pohodlia domova.

Ponúkame prácu z pohodlia domova,na vedľajšiu alebo hlavnú činnosť. Naštivte .pzd.sk/sz69/ vyplňte kontaktný formulár a budete zaradený do výberového procesu. O výsledku budete informovaný.


Hľadáme zváračov - dohodou

Pracovný Pomer: živnosť Stručný popis pracovnej náplne zamestnanca v profesii zvárač: Zváranie el. oblúkom, poloautomatom v ochrannej atmosfére plynov (135) Zváranie nákladných vagónov a ich podzostáv, zváranie podvozkov a zváranie oceľových konštrukcií. Popis pracovnej pozície: 3-zmenná prevádzka, práca v stoji, úkolová práca, práca na živnosť vyhody Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti. Možnosť práce nadčasov. Ubytovanie: Možnosť ubytovania v podnikovej ubytovni cca 10 min pešo do miesta výkonu práce bez príspevku zamestnávateľa


Finančná injekcia pre podnikateľov!

Stagnuje vaše podnikanie? Potrebujete naštartovať váš biznis? Tak ste na správnom mieste. Máme pripravenú finančnú injekciu pre každého podnikateľa, živnostníka nielen pre tých ktorí mali nulové hospodárenie a chcú sa znovu postaviť na nohy, ale aj pre tých ktorí ešte len začínajú podnikať alebo podnikajú len krátko a potrebujú investovať.


Predám zrekonštruovaný 3-izbový byt

Žilina – Hájik 3–izbový byt, 70 m2 obytnej plochy,3,3 m2 logia,7 m2 pivnica, poschodie 4. z 5, s veľmi pekným výhľadom, podlaha keramická v chodbe a v kuchyni, v izbách laminátové podlahy, nové interiérové a vchodové dvere aj zárubne, okná plastové, nová kuchynská linka s umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mrazničkou a mikrovlnnou rúrou, vstavané skrine v chodbe v dĺžke 2m a v spálni v dĺžke 5m, v byte je optický káblový prívod, plastové okná a dvere sú aj v spoločných priestoroch domu, byt je možné predať aj s garážou.