PRIDAŤ INZERÁT

Majka

SLUŽBY

Majka

09.06.2019   celá SR   

Viděl jsi už někdy pořádný šestky co mám já? Nebo měl jsi je dokonce někdy v ruce? Představ si, že si lehnu na záda a ty mě ho hezky dáš mezi ně, já ho zmáčknu a ty mě začneš pořádně mezi mé maxikozy mrdat... Chceš mi všechnu svou mrdku nastříkat na pusu? Nebo ho před tím vytáhneš a vrazíš mi ho do pusy, abych všechno pořádně spolykala? Tak mi napiš a užijeme si. Napiš na MN(mezera)MAJKA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

2 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Majka  Telefón: 0900799123Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 55Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 19.9.2019
Konštantín

Vyberáme z vašich inzerátov:


Trojdňový Valentínský pobyt pre dve osoby v SKI KRAHULE

Ahojte. Predám trojdňový Valentínsky pobyt pre dve osoby v penzióne priamo na svahu lyžiarskeho strediska SKI KRAHULE pri Banskej Bystrici v termíne od 14.-16.2.2014 - tento víkend. V cene pobytu je zahrnuté : - ubytovanie na dve noci pre dve osoby - parkovanie - wifi - 2 x celodenné skipassy - 2 x večerné skipassy Cena : 90 e. Dôvod predaja - ochorenie. V prípade záujmu píšte správu.


Individuální půjčky expresscredit04@gmail.com

Pôžička vo výške 2 000 až 500 000 eur každému, kto jej môže splácať s úrokovou sadzbou 2 až 3%. - Finančný úver - hypotéku - Investičný úver - Auto úver - konsolidačný dlh - splatenie úveru - Osobný úver - atď. Ďalšie informácie nájdete na adrese:


Model

Zaoberám sa výrobou modelov kamiónov ktoré kopírujú logá, značku tahača, farbu atď.. Ručná práca veľkého modelu v mierke 1:24 ( cca 80cm ) Ak Vás táto ponuka zaujala prosím kontaktujte ma , následne sa dohodne všetko ostatné ( druch tahača, farba, logá atď… )


* * * Prieskumy trhu - Práca cez PC a net * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Pracuje sa na počítači a s internetom. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry). Nikoho nemusíte hľadať a oslovovať.