PRIDAŤ INZERÁT

100 Kčs, 1990, 100. Veľká Pardubická

ZBERATEĽSTVO

100 Kčs, 1990, 100. Veľká Pardubická

27.05.2019   celá SR   

Pamätná strieborná minca 100 Kčs. Priemer: 31 mm Hmotnosť: 13 g Kov Ag (500/1000) Mincovňa: Kremnica Cena 9,90€ + poštovné

10 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Janko Zberatelstvo  Telefón: 0940772936Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 18Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 19.7.2019
Dušana

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predavačky do stánku

Hľadáme šikovné a zodpovedné predavačky do pripravovaného stánku s pečivom – Žilina (Hájik). Pracovná náplň bude spočívať v prezentácii stánku, sortimentu, v objednávaní a komunikácií s dodávateľom, v samotnom predaji, práca s pokladňou a finančnou hotovosťou. Životopis zaslať na nižšie uvedený mail.


Klientský pracovník a Supervizor pobočky

- poradenstvo a uzatváranie objednávok - doporučenie optimálneho programu - starostlivosť o dlhodobých klientov - organizovanie a plánovanie konzultácií - zabezpečenie a koordinovanie pobočky Podmienky: príjemné a komunikatívne vystupovanie,ochota učiť sa nové veci, záujem o pracovnú oblasť,min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 500 - 1200 € Pri odpovedi nutné poslať životopis na mail.


Ubytovanie Silvester na horách chalupa v Malej Fatre:

Príjemné a atraktívne ubytovanie v súkromí rodinného domu, ktorý pozostáva z piatich samostatných izieb s celkovou kapacitou 25 osôb 17 lôžok + 8 prísteliek. K dispozícií 23-4-5 lôžkové izby s možnosťou prístelky. V objekte je k dispozícií satelit a Wifi pripojenie na internet. Ubytovanie je vhodné pre menšie, či väčšie skupiny návštevníkov, na firemné akcie a rodinné oslavy. Obývačka s krbom, televízorom, domácim kinom prepojená na plne vybavenú kuchyňu, ktorá slúži aj ako jedáleň.


Podnikajte priamo vo vašom meste

Premýšľate o svojom vlastnom podnikaní alebo už podnikáte a potrebujete svojich zamestnancov pracovne naplniť? Podnikajte vo svojom meste s úspešným európskym konceptom, ktorý prináša možnosť podnikania na kľúč. Ponúkame Vám príležitosť stať sa poskytovateľom služby, ktorá nemá vo vašom meste konkurenciu. Ak plánujete podnikať, alebo už podnikáte a uvažujete o rozšírení, neváhajte nás kontaktovať. Počet licencií pre SR je limitovaný.