PRIDAŤ INZERÁT

Práca na doma na privyrobenie

PRÁCA

Práca na doma na privyrobenie

14.05.2019   celá SR   

Ponúkam prácu na doma - možnosť privyrobiť si z pohodlia domova pomocou Vášho počítača. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov alebo aj popri zamestnaní. Práca je veľmi jednoduchá.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Miki Mouse  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 77Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 3.6.2020
Karolína

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vypratávanie bytov, domov, zariadení Hlohovec

Hlohovec a široké okolie. Kompletné vypratanie nehnuteľností, aj zariadených t.j. obsah vypraceme a zlikvidujeme obsah skríň, šatníkov, pivníc, komôr, povál... Vypraceme domy, byty, kancelárie, celé firmy, prevádzky, sklady, archívy, budovy, nebytové priestory, pivnice, povaly, garáže, záhrady, ... Čo treba rozoberieme, zdemontujeme, odpojíme. Rozbíjanie nábytku. Likvidácia a odvoz nábytku, tovaru. Demolačné a búracie práce. Dokážeme zlikvidovať aj celé budovy. Odvoz na zberný dvor. Bezproblémovo zlikvidujeme staré drevo, zaváraniny, kompóty, koberce, matrace. NONSTOP ! Aj víkendy a sviatky!


Mango

Ponúkam na predaj dva malé stromčeky druhu Mango. Jeden má výšku do 45 cm (menší, má cca 7 mesiacov, za 7,50,- Eur, a druhý má výšku do 70 cm (je väčší, má cca 1 rok a 3 mesiace) za 14 ,-Eur. Poštou neposielam, ale je možnosť dohodnúť sa na osobnom prevzatí, pri menšej vzdialenosti (Senec, Dunajská Streda, Šamorín) je možnosť dovozu, ale len pri vážnom záujme a odbere oboch. Ich fotografie a menší popis poskytnem v prípade záujmu.


Kia Stonic Platinum 1.4 D-CVVT (74kW /100k)

palivo: benzín prevodovka: 6-st. manuálna zdvihový objem: 1.368 ccm kombinovaná spotreba: 5,5 l/100km kombinované emisie CO2: 125 g/km emisná norma: EU6 zrýchlenie 0-100: 12,6 s Akciová cena na vyžiadanie" alebo možnosť získať zľavu až do 20% z pôvodnej ceny vozidla. Pre viac informácií ma kontaktujte e-mailom . Vozidlo si môžete nakonfigurovať na základe priloženého aktuálneho cenníka vozidla, v ktorom nájdete sériovú aj príplatkovú výbavu vozidla a aj technické údaje o vozidle. Vozidlá je možné financovať – financovanie na 1/3, financovanie na ¼, financovanie na 1/5, mesačné splátky. Samozrejme získavate aj bonusy, ktoré Vám vie poskytnúť autorizovaný predajca vozidiel.


Predám tlačiareň Konica Minolta PP 1300W

Predám používanú funkčnú monochromatickú – čb laserovú tlačiareň Konica Minolta PP 1300W. Tlačiareň je vhodná na bežné používanie, či testovanie kaziet. Tlačiareň používa náplne 4518812 ( v cene 18,99€ ). Tlačiareň sa predáva samostatne, bez príslušenstva. K predajnej cene sa pripočítava cena dobierky.