PRIDAŤ INZERÁT

Predám chatu na Duchonke - výborná poloha

NEHNUTEĽNOSTI

Predám chatu na Duchonke - výborná poloha

11.05.2019   celá SR   

Predám chatu na Duchonke s vlastným pozemkom v kľudnej časti Duchonky. Miesto kde sa chata nachádza je oázou ticha a pokoja. Tiež je to miesto kde vzdialenosť medzi chatami je najväčšia. Je to posledná chata, hneď pod lesom, od susedov oddelená lesnými cestami, čo je zárukou 100% súkromia. Pretože na mieste kde máte chatu záleží. Chata bola postavená v 80-tych rokoch. Pred 10 rokmi prešla generálnou rekonštrukciou. Zastavaná plocha je 47m2. Obytná plocha je 80m2 . Na prízemí je spoločenská miestnosť, izba so 4 lôžkami, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Na poschodí sú 2 izby: 3-lôžková a 4-lôžková. Každá izba na poschodí ma svoj balkón. Chata je plne vybavená, zariadená jednotným nábytkom z masívu.

59900 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: oto leska  Telefón: 0944138300Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 19Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 21.7.2019
Daniel

Vyberáme z vašich inzerátov:


3D Grafik

Ponúkam službu 3D Vizualizáciu domov,budov, bytov, nábytkov, interiérových a exteriérových doplnkov. Vloženie 3D modelu do fotografie Nákresy s kótami Animácie


slecny podte zbohatnut a zaroven dovolenkovat na cyprus

dievcata cyperske letoviska vam nukaju jedinecnu sancu stravit krasnu dovolenku a slusne zarobit plat 60-80eur denne ubytovanie strava zdarma nastup ihned


Posilovacie stroje, lavice, kladky, atd

Ponúkam na predaj lavice na posilovanie, rovné benchpress lavice šikmé nastaviteľné, bradlá, stojany na drepy, stojany na kotúče, kladky, závažia (kotúče), tyče atď. Viac info mailom alebo po telefóne.


Prieskumy trhu - Práca cez PC a net

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Pracuje sa na počítači a s internetom. Vyplňovanie prieskumov (profesionálne agentúry). Nikoho nemusíte hľadať a oslovovať.