PRIDAŤ INZERÁT

Požičiame Vám už od 400 Eur.

SLUŽBY

Požičiame Vám už od 400 Eur.

11.04.2019   celá SR   http://www.uvermarket.sk

Sú tu pre Vás pôžičky od 400 Eur až do 10000 Eur s rýchlym vybavením. Stačí vyplniť žiadosť o pôžičku na našej stránke. Pôžičky pre zamestnaných, živnostníkov, dôchodcov.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: uvermarket  Telefón: 0948970100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 8Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 24.4.2019
Juraj

Vyberáme z vašich inzerátov:


Regál šrobovací

Šrobovací regál možnosť zostavit lubovolne rozery, momentálna výšky je 3,5m. Dlžka políc je 30cm


Obchodný konzultant a Supervizor pobočky

- poskytovanie poradenstva a služieb v maloobchode - starostlivosť a zostavovanie programov pre dlhodobých klientov - aktívne zabezpečovanie reklamy - budovanie a rozvoj pracovného tímu Ponúkame: profesionálny a kariérny rast, firemná rekvalifikácia na zvolenú pracovnú pozíciu, možnosť pružnej pracovnej doby. Podmienky: vek min. 18 rokov, min. stredoškolské vzdelanie, príjemné vystupovanie, ochota učiť a vzdelávať sa. Svoj životopis pošlite na mail.


S nami je to reálne

Hľadáme poradcov wellness kozmetiky. Sme lídrom prémiovej výživy a chudnúcich programov, máme širokú škálu výživových doplnkov a cielené kozmetické prípravky. Ponúkame voľnú pracovnú dobu, stály, trvalý a neobmedzený príjem, dostanete e-shop zadarmo a pracujete z domu. Viac informácii Vám poskytnem mailom.


Kontrolór kvality

Na pracovnú pozíciu v automobilovom priemysle hľadáme schopného, zodpovedného a manuálne zručného kandidáta. Vašou náplňou práce bude vizuálna kontrola rámov autosedačiek, orezávanie malých komponentov a pod., podľa potrieb prevádzky. Práca sa vykonáva v 2 zmennej prevádzke. Ponúkame vám prácu v modernom pracovnom prostredí, finančné ohodnotenie zodpovedajúce vašim schopnostiam a skúsenostiam a ak máte záujem, a v prípade obojstrannej spokojnosti aj dlhodobú spoluprácu.