PRIDAŤ INZERÁT

Individuálna pôžička expresscredit04@gmail.com

SLUŽBY

Individuálna pôžička expresscredit04@gmail.com

14.03.2019   celá SR   

Chcete si požičať peniaze? Ak máte podnik, či ste súkromný investor alebo jednotlivec a potrebujete rýchle financovanie v závislosti od vašej situácie alebo potrieb, môžete si požičať peniaze do 48 hodín. Úver vo výške 1500 až 500 000 eur: - finančný úver - hypotéku - Investičný úver - Auto úver - konsolidačný dlh - Osobný úver - atď.

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: express  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 15Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 24.5.2019
Ela

Vyberáme z vašich inzerátov:


adopcia mačiatok

Ponúkam na adopciu 2 mačiatka narodené cca koncom mája, ktoré som odobrala z ulice v zlom zdravotnom stave a dala veterinárne ošetriť. Sú to kocúriky: väčší Johnny čierny ako lakovaná koža a štíhlejší Jimmy s čiernou srsťou so strieborným podkladom. Jimmyho život visel na vlásku, ale teraz už sú obaja zdraví, majú osvojené hygienické návyky. Mačiatka sú vhodné do interiéru, prípadne s bezpečným výbehom na záhradu. Poradím ohľadom starostlivosti, v prípade potreby ma môžete po adopcii kedykoľvek kontaktovať. Som v občianskom združení na ochranu opustených mačiek, takže uvoľníte miesto inej mačičke z ulice, ktorá to potrebuje. 0915436647 - kľudne volajte ohľadom info.


LACNÁ AUTODOPRAVA A SŤAHOVANIE BRATISLAVA A SR.

Ponukáme prepravu tovaru a sťahovanie Citroen Jumper do 3,5t.BRATISLAVA od 15€.Kika,Ikea,Baumax,Hornbach,Merkury Market,Mobelix... V ramci SR 0,35€/km. Rozmery ložnej plochy: Dĺžka:3,20 metra Šírka:1,85 metra Výška:1,80 metra Nosnost 1300kg.Non Stop.Na cene mimo BA sa da dohodnut.


Elektromontážne práce + hromozvody. Aj s revíziou.

Ponúkame komplexné služby týkajúce sa elektromontážnych prác, prerábky bytov, domov + montujeme bleskozvody, lampy, rozvádzače a pod. Máme dlhoročnú prax. Všetko aj s revíznymi správami. Kontaktujte nás a my Vám pripravíme najvýhodnejšiu cenovú ponuku.


predám 1-izbový byt v Prievidzi, časť Necpaly

Predáme 1-izbový byt v Prievidzi, časť Necpaly. Byt sa nachádza v 5-poschodovej bytovke na 3. poschodí. Podlahová plocha je 36m2, byt pozostáva z chodby (so vstavaným šatníkom), kuchyne, izby, kúpeľne (murované jadro, sprchový kút), loggia (presklenná s novými plastovými oknami). V byte je kombinácia dlažby a plávajúcich podláh. Byt je moderný, priestranný, steny sú nastierkované, v obývačke je použitý dekor - tapeta. K dispozícii je výťah a pivnica. V blízkosti je občianska vybavenosť, škola, MŠ, zástavka MHD, lekáreň,.... Parkovanie pred bytovkou nie je žiadny problém. Kontakt: 0907 893 335. Ponuka platná mimo RK.