PRIDAŤ INZERÁT

Simona

SLUŽBY

Simona

10.02.2019   celá SR   

Ahojky, říká se, že tichá voda břehy mele... Já jsem taková ta tichá voda, ale v sexu, když mě pořádně nažhavíš to umím pořádně rozjet!! Troufneš si? Napiš mi něco vzrušujícího a já na tebe pořádně vystrčím svou kundu... Pojď mi jí opíchat!! Chytni mě za kozy a pořádně je zmáčkni! Vezmi si mé bradavky a saj je! Tak na co ještě čekáš? MN(mezera)SIMO a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

2 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Simona  Telefón: 0900799123Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 21Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 20.4.2019
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Polnohospodári, Pozor!

Zaoberáme sa predajom malotraktov dovezenych z Japonska. Priamy dovoz strojov! Vyuzite nasu ponuku, a vyberte si zo sirokého sortimentu strojov Yanmar, Kubota, Iseki, 12-30hp. Komunikujeme: Nemecky, Anglicky, Madarsky!


Predam klietku

Predam klietku pre morcata , osmaka degu, ale aj pre fretku ... Rozmery 115x60x58cm. Drevena a pouzívana len malo .Pri rychlom jednani zlava 110 euro.


Sťahovanie Žiar Doprava vypratávanie likvidácia

Sťahovacie práce Žiar nad Hronom , preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Byty, domy, kancelárie, firmy, sklady, archívy, klavíre, trezory, ťažké bremená. Nonstop služby. Samozrejmosťou sú baliace práce, dodanie baliaceho materiálu, montáž a demontáž, vypratávanie starého nábytku, pivníc, garáží a pod, Likvidácia starého nábytku, tovarov, strojov, odpadu, stavebného odpadu a pod. Krabice a pomôcky na sťahovanie Vám donesieme. Možnosť uskladnenia nábytku, tovaru a pod. Skladovanie. Nákupný servis - Vy nakúpite a my dovezieme a vynesieme. Nie sme iba autodoprava, skutočne aj sťahujeme.


LibertaGia - spoločnosť, ktorá mení život!

Firma LibertaGia spojila dohromady Facebook, e-mail, live chat, pribudne televízia, rádio, mnoho ďalších možností a to všetko na jednom mieste. Hlavný produkt nie sú klikačky, ale LIVE IN BOX (nová sociálna sieť), kde budete robiť na Internete to, čo ste robili doteraz, keď začínal Facebook. Niekto vám zaplatil za vášho kamaráta, ktorý sa k vám pridal? Alebo, niekto vám platí, že si spolu dopisujete? Facebook, e-mail, gmail, atď.? Máte možnosť byť na začiatku niečoho, čo vám v budúcnosti prinesie veľké peniaze. Zarábajte bez akejkoľvek investície a bez registrovaných ľudí 50-200 $ mesačne! Predstavte si príjem, keď začnete registrovať ľudí. Pre viac informácií píšte na e-mail.