PRIDAŤ INZERÁT

Výhodné pôžičky len pre Vás.

SLUŽBY

Výhodné pôžičky len pre Vás.

08.02.2019   celá SR   http://www.uvermarket.sk

Poskytujeme pôžičky pre zamestnaných, dôchodcov a živnostníkov už od 400 Eur až do 10000 Eur. Všetko vybavíte z domu, stačí vyplniť online žiadosť na našej stránke. Všetko bez poplatkov.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: uvermarket  Telefón: 0948970100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 50Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 20.4.2019
Marcel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Tapeta Magnolia

Nádherná samolepiaca tapeta na stenu za bezkonkurenčnú cenu.Jednotlivé časti sú už vyrezané a možno ich tak ľahko rozmiestniť podľa vlastného uváženia. Tapeta je vodeodolná. Špecifikácia: Rozmer tapety : 50 cm x 70 cm Rozmer nalepenej tapety : 150 cm x 55 cm Sme eshop, cena dobierky 2,99 €. Pre obchody ponúkame veľkoobchodné ceny. Objednávky nad 50 € majú poštovné zadarmo. Číslo výrobku v eshope 607 .


* * * Práca na doma * * *

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Rakúsko Práca pre murárov, tesárov, maliarov aj bez NJ

Práca na trvalý pracovný pomer, rakúska pracovná zmluva (13.,14. plat, dovolenka...).Vyučený v odbore výhodou alebo dostatočná prax. Práca je na turnusy okrem Vianoc. Podmienka auto. Pracovné pozície: Murári – partie do 5 murárov alebo jednotlivci. Nemecký jazyk: Jeden z dvojice sa musí vedieť dohodnúť v danej pracovnej oblasti. Tesári / šalungeri na debnenie – partie do 5 tesárov / šalungerov alebo jednotlivci. Nemecký jazyk: Jeden z dvojice sa musí vedieť dohodnúť v danej pracovnej oblasti. Maliari – jednotlivci maximálne dvojice, Nemecký jazyk: pracovná nemčina – vedieť sa dohodnúť v pracovnej oblasti Tesár / Stolár – jednotlivci maximálne dvojice, Nemecký jazyk: pracovná nemčina – vedieť sa dohodnúť v pracovnej oblasti


Pestrofarebné náramkové hodinky Barbie !

Predám nové pestrofarebné Barbie hodinky v 5 rôznych farbách, dĺžka farebného remienka s rôznymi barbie motívmi cca 19 cm, priemer ciferníka: cca 3, 5 cm. Krásny darček !