PRIDAŤ INZERÁT

Kristýna

SLUŽBY

Kristýna

07.02.2019   celá SR   

Ahojík, jmenuji se Kristýnka a nemám nikdy dost! Tyhle fotky jsem fotila u profi fotografa. Chceš vědět jak to pokračovalo? Pokud ano, napiš mi na můj sex po telefonu a já ti všechno do podrobna vylíčím! Nebo chceš poslouchat jam mě mrdaj 2 chlapy?  Tak se nestyď, moc ráda se ti svěřím... MN(mezera)KRIS a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

1 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Kristýna  Telefón: 0900405000Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 87Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Vypratávanie bytov, odvoz starého nábytku

Vypratávanie bytov, odvoz starého nábytku, likvidácia odpadu, odvoz stavebnej sute atď... Odvoz postelí, skríň, váľand, vypratanie bytov, pivníc a garáží. Celá Bratislava.


NA PRENÁJOM 2 IZ. BYT, HVIEZDOSLAVOVA UL., LEVICE

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v Leviciach na ul. P. O. Hviezdoslava. Byt je zrekonštruovaný, zariadený.Má špajzu aj balkón. Byt sa náchadza na 1 poschgodí s výťahom. Cena vrátane energií 500,- eur.


Prírodný kameň

Prírodný kameň na obklady, dlažby, murovanie. Dekoračné štrky, okrúhliaky, solitéry. Gabionové koše, gabionové stavby na kľúč. Rôzne druhy: andezit, pieskovec, bridlica, žula, vápenec, mramor, gneis. Zľavy 10-20%. Akciové ceny: - dekoračný štrk od 5€ /vrece - obklady, dlažby od 6€ /m² Doprava zabezpečená.


Pobočka v Žiline- Manažér

Manažér pobočky v Žiline. Marketing a reklama zameraná na predaj, klientský servis, oblasť obchodu a služieb, plánovanie, štatistiky, plnenie plánu predaja, organizovanie pobočky. Plat cca 900eur.Životopisy zasielajte na mail. Bližšie info na pracovnom pohovore.