PRIDAŤ INZERÁT

Potrebujete si požičať?

SLUŽBY

Potrebujete si požičať?

06.02.2019   celá SR   http://www.uvermarket.sk

Od 400€ až do 10000€ na čokoľvek a už aj cez internet. Vyberte si pôžičku, akú chcete. Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov. Stačí vyplniť online žiadosť na našej stránkek.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: uvermarket  Telefón: 0948970100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 7Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 18.2.2019
Jaromír

Vyberáme z vašich inzerátov:


Klientský pracovník a Supervizor pobočky

- poradenstvo a uzatváranie objednávok - doporučenie optimálneho programu - starostlivosť o dlhodobých klientov - organizovanie a plánovanie konzultácií - zabezpečenie a koordinovanie pobočky Podmienky: príjemné a komunikatívne vystupovanie,ochota učiť sa nové veci, záujem o pracovnú oblasť,min. stredoškolské vzdelanie, po rekvalifikácii vhodné aj pre absolventov. Príjem cca 500 - 1200 € Pri odpovedi nutné poslať životopis na mail.


Naj.ponuka

----------------------akcia--------------------- ------------------------------------------------ Poecilotheria subfusca low land 6zv. SAMICA Poecilotheria miranda cca 2.5CM TELO SAMICA Poecilotheria smithi cca 3CM TELO SAMICA Poecilotheria tigrinawesseli cca 2.5cm telo SAMICA Poecilotheria vittata 3.5cm telo SAMICA Poecilotheria formosa 2cm telo SAMICA --------------------- 169€---------------------- ------------------------------------------------ omnoho viac druhov, celý cenník mailom alebo na webe


Hudba na akcie

Zabezpečíme hudobnú produkciu na diskotéky, svadby, stužkové, firemné či rodinné oslavy. Ponúkame profesionálnu zvukovú a svetelnú techniku pre všetky vyššie uvedené akcie. Bohatý hudobný archív a skúsenosti sú zárukou skvelej zábavy a Vašej spokojnosti. Naši DJ-i: Dj Jakub,Dj Miňo,Dj Majo,Dj Rado Teraz aj za skvelú cenu! Kontakt: tel. 0902 176 893


*VIP spolocnicky SK*

Vážené dámy, ak máte záujem prezentovať sa ako luxusné spoločníčky, radi vám pomôžeme, tvoríme pre spoločníčky prezentácie viac ako 12 rokov, sme tím profesionálov. Dôverujte nám.