PRIDAŤ INZERÁT

Inka

SLUŽBY

Inka

09.01.2019   celá SR   

Miluji tajemno, miluji, kryž mi muž klečí u nohou, miluji, když se o mě stará a uctívá mě! Ale také miluji, když si s ním mohu pořádně zašukat! Máš na to? Tak proč mi ještě nepíšeš na můj sex po telefonu!!! Napiš na MN(mezera)INKA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900799123 cena volaní 2 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD

2 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Inka  Telefón: 0900799123Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 24Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 19.3.2019
Jozef

Vyberáme z vašich inzerátov:


Zlaté šperky KORAI – náušnice

Krásne náušnice zo 14 karátového bieleho zlata za prijateľné ceny nájdete v internetovom obchode so šperkami KORAI. Menšie náušnice, visiace náušnice, kruhy náušnice, kameňové aj bezkameňové náušnice z bieleho zlata. Výber je skutočne široký, stačí si vybrať.


Spolupraca a predaj

Ahojte, Zišli by sa Vám nejaké peniaze navyše? Alebo voľný čas trávite väčšinou na PC? Prečo nepremeniť tento čas na nejaké peniažky? Ak máte radšej alternatívnu medicínu a chcete si zlepšiť zdravotny stav alebo ho len preventívne ochraňovať, máte túto možnosť v spolupráci s nami ako PR/marketing!! Zručnosti: na všetko Vás zaškolíme BÓNUSY  nahliadnutie do marketingu  zlepšenie zdravotnej kondície  zárobok  flexibilna pracovná doba( vhodné pre mamičky na materskej/ študentov)  práca z pohodlia domova  moje osobné poradestvo na začiatku vašej kariéry.


Nauč ma slovenčinu

Doučím slovenčinu žiakov a študentov základných a stredných škôl, učím aj slovenčinu cudzincov.


Skvelý spôsob zárobku s kozmetikou

Hľadáte jednoduchý spôsob ako si privyrobiť predajom kozmetiky? My Vám túto možnosť ponúkame. U nás je registrácia úplne zadarmo. Preto nás kontaktujte v prípade, že pochádzate z okolia Myjavy, Senice a Brezovej pod Bradlom.