PRIDAŤ INZERÁT

Úver na čokoľvek.

SLUŽBY

Úver na čokoľvek.

09.01.2019   celá SR   http://www.uvermarket.sk

Dostali sa ste sa do zlej finančnej situácie a potrebujete peniaze? Neváhajte a využite naše pôžičky na čokoľvek už od 400 Eur do 10 000 Eur. Rýchlo, férovo a bez poplatkov. Stačí vyplniť online žiadosť na našej stránke.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: uvermarket  Telefón: 0948970100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 38Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 24.5.2019
Ela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Teplovodné krbové kachle, nové

Predám úplne nové, napoužívané teplovodné krbové kachle na drevo. Je možné pripojiť niekoľko radiátorov. Výkon 3,5 - 6 kW (oheň), 6 - 10 kW (voda). Rozmery približne 99 x 50 x 40 cm. Dymovod 15 cm. Dovoz možný (celé Slovensko). Aj na dobierku.


Polština Vaší velkou VÝHODOU - práce z domova

Do svého týmu hledám šikovné a ambiciozní lidičky, kteří ovládají polský jazyk, mají v Polsku příbuzné, známé či kamarády. Česká společnost s mnoholetou tradicí na našem trhu již přes rok spolupracuje i s POLSKEM. Využijte tuto příležitost a buďte u začátku rozjezdu firmy. Polština Vaší VELKOU VÝHODOU. Chcete více informací? PIŠTE PIŠTE, ZA DOTAZ NIC NEDÁTE!! Zuzana Bláhová 03 - 010661


Predám zrkadlový teleskop SkyWatcher Heritage 76mm

Predám málo používaný ľahko prenášateľný zrkadlový teleskop Skywatcher Heritage 76mm aj s príslušenstvom (hladáčik a dva okuláre) a original krabicou. Teleskop je ešte v záruke! Pri rýchlom jednaní zľava! Mám aj v ponuke kvalitný barlow okulár 2x s t2 závitom značka skywatcher, ktorý zdvojnásobí zväčšenie okuláru taktiež je ešte v záruke. Kúpil som ho za 37 eur ale k teleskopu ho dám za 25 eur rýchle jednanie samozrejme zľava. Zaujemcovia piste na email


Máte dlh na nájomnom?

Dlhujete na nájme? Chú Vás pripraviť o byt/dom? Hrozia Vám vymáhačky, exekúcie, alebo dražba? Nenechajte to zájsť až tak ďaleko. Nedotujte úžerníkov. Aj osobný bankrot. Pošlite nám sms-kou meno, priezvisko, PSČ a telefón, my Vám zavoláme a podáme pomocnú ruku. Máme pre Vás ponuku na mieru, presne podľa Vašich potrieb.