PRIDAŤ INZERÁT

Férová ponuka pôžičiek.

SLUŽBY

Férová ponuka pôžičiek.

20.12.2018   celá SR   http://www.uvermarket.sk

Férová ponuka pôžičiek od 400 Eur až do 10000 Eur. Jednoduché a zrozumiteľné podmienky. Bez poplatkov. Vyplňte online žiadosť na našej stránke. Peniaze posielame ihneď po schválení a podpísaní zmluvnej dokumentácie.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: uvermarket  Telefón: 0948970100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 44Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Nedeľa, 22.9.2019
Móric

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj pneumatík

On-line obchod pre pneumatiky, ako nové tak aj prerobene, pre automobily, úžitkové vozidlá, 4x4, offroady, motocykle, veterány, nákladné autá a vopred vyvážené pneumatiky a balíky kompletných kolies, pripravené pre montáž za ceny o 25% nižšie ako v miestnych obchodoch. Doprava zadarmo po celom Slovensku.


Predám pelety ENplus A1

Predám pelety najvyššej kvality od slovenského výrobcu, spĺňajú kval. parametre normy EN plus trieda A1. Vysoká výhrevnosť, min.obsah popola (do 0,5%). Vyrobené sú z čistých, smrekových pilín. Balenie: 15kg vrecia Cena: 195€/t Doprava: do 1,2t - 0,30€/km nad 1,2t - dohodou. V ponuke ak pelety triedy A2 (buková a dubová pilina). Cena: 165€/t.


Predám TOKINA AT-X 11-16mm f/2,8 DX (NIKON)

Predám objektív TOKINA AT-X 11-16mm f/2,8 DX pre nikon. Verzia s motorčekom. Kupovaný 08/2013 - čiže ešte je pol roka v záruke. Predávam ho so všetkým, čiže slnečná clona, záručný list, krabica. Vo výbornom stave, málo používaný. Dôvod predaja: málo času na fotenie, malé využitie objektívu.


Práca online. Pre každého

Prácu môžete vykonávať popri Vašej práci, popri štúdiu, dôchodku alebo materskej dovolenky. Pracovný čas si určujete sami. Ide o administratívnu prácu, marketing, vybavovanie e-mailov. Všetko čo k práci potrebujete je počítač a pripojenie na internet.