PRIDAŤ INZERÁT

Skvelá ponuka na Vianoce.

SLUŽBY

Skvelá ponuka na Vianoce.

06.12.2018   celá SR   http://www.uvermarket.sk

Pripravili sme pre Vás jedinečnú ponuku úverov. Požičajte si od 400 Eur až do 10000 Eur bez ručenia. A neplatíte žiadne poplatky. Všetko vybavíte cez internet na našom webe.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: uvermarket  Telefón: 0948970100Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 14Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


Ponuka administratívnej práce

Spracovanie reklamných dokumentov - opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a celkové spracovanie reklamných dokumentov. Zárobok 500 eur/mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Od 16 rokov. Ponuka vhodná aj popri zamestnaní, štúdiu, MD, dôchodku. Viac info 0915 905 755.


Posilovací stroj Technogym - KINESIS STATIONS PRESS

Snadno použitelné pro začátečníky i pokročilé uživatele, Kinesis® Press Station vám umožní pracovat mimo provedením pohybů Push počínaje sagitální rovině posílit svaly a zlepšit každodenní kondici. Stroj je kompletně repasovaný a 1 rok na něj drží záruku Fitness pohotovost, která vám poskytne i následný servis. Stroj vyhledáváme v Evropských aukcích a proto pokud vás zajímá aktuální cena a termín dodání napište si o nabídku. Provozujeme bazar a podobné stroje i rozbité od vás rádi odkoupíme. Cena je bez DPH. Prodej pouze pro plátce DPH.


Led osvetlenie

Led osvetlenie - Ponuka Led reflektor 10W - 20W - 30W - 50W - 70W - 100W - DOSTUPNOST aj s pohybovym senzorom aj RGB(farebny) LED TRUBICE: 60cm - 8W 120cm - 16W 150cm - 30W LED Pasy kompletne sety RGB(farebne)s ovladacom a zdrojom LED DISPLAY REKLAMY: CERVENY BIELY ZELENY MODRY DOSTUPNOST: aj dvojstranny,Vy si vyberiete ............farbu displaja CENA: zavisi od rozmeru a farby displaja,blizsie info cez mobil alebo email.


Kúpim palivové drevo

Kúpim palivové drevo buk dub metrovicu prm do 30 eur aj dovozom alebo aj 33cm polienka-dohoda.Prosím sypané neponúkať.Ponuky mailom.