PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

04.12.2018   celá SR   

Ponúkam vybavenie týchto, nižšie uvedených produktov v nebankovke pre celé Slovensko (vybavenie zmluvy je možné v týchto mestách): Bratislava, Brezno, Prešov a Trenčín: - Hypotéky - Úvery na bývanie - Úvery na výstavbu rodinných domov - Refinancovanie úverov za účelom zníženia úrokových sadzieb - Úspory na mesačných splátkach Pre viac informácií píšte na e-mail.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Realitovo  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 50Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 24.7.2019
Vladimír

Vyberáme z vašich inzerátov:


zvýhodnenie financií

Ponúkam vám možnosť zvýhodniť vaše financie až o 50 % ktoré garantujem do dvoch týždňov. Minimálny vklad je 100 € a maximum do 2000€. To znamená, že zo 100 € budete mať 150€ a to za krátky čas. Pokiaľ máte nejaké otázky tak napíšte, vysvetlím. Len seriózny záujemci pretože čas sú peniaze.


Wellness poradca a manager

Obchodné a poradenské štúdio v oblasti wellness rozširuje svoje priestory a SÚRNE hľadá 5 ľudí, so vzťahom k zdravému životnému štýlu. Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - poradenstvo v oblasti- záujem o problematiku zdravia a výživy - stredoškolské vzdelanie - komunikatívnosť - ochotu vzdelávať sa - zodpovednosťsti zdravia, výživy, športovej výživy, starostlivosti o pleť a pokožku - práca v kancelárii - vypracovanie telesných analýz - pravidelné kontroly klientov V prípade Vášho záujmu pošlite životopis s tel.kontaktom na mail Na osobný pohovor budú telefonicky alebo písomne pozvaní len vybraní uchádzači.


auticko na dialkove ovladanie pre iPhone, iPad, iPod

Predam auticko na dialkove ovladanie pre iPhone, iPod, iPad. V pripade zaujmu ma kontaktuje emailom – Recenzia + video:


Vypratávanie bytov a odvoz starého nábytku Bratislava

Odvoz starého nábytku, postelí, skríň, vypratávanie bytov, garáží, pivníc a priestorov pred a po rekonštrukcii. Celá Bratislava.