PRIDAŤ INZERÁT

INŠTALATER

SLUŽBY

INŠTALATER

03.12.2018   celá SR   http://www.instalacie-martiger.sk

Ponúkame inštaláciu ústredného kúrenia, podlahové vykurovanie, klimatizácie, tepelne čerpadla, montáž a inštalácie zdravotechniky a kanalizácie v novostavbách rodinných domov a bytoch. Zabezpečujeme projekciu montáž a revíziu inštalačných prac na vysokej úrovni z bohatými skúsenosťami, inovatívnymi technológiami a serióznym prístupom ku zadávateľovi. TEL 0918 385 516

Lacno

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: PETER  Telefón: 0905904007Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 46Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


***VIP spoločníčka***

Dámy,slečny,študentky,mamičky na materskej dovolenke......chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu? Prezentujte sa ako luxusné spoločníčky a zmeňte svoj život k lepšiemu. Ponúkame vám vytvorenie profesionálnej web prezentácie - garantujeme OKAMŽITÉ ponuky na stretnutia bez vstupných poplatkov.


Práca z pohodlia domova.

Hľadáme serióznych, šikovných a schopných záujemcov, ktorí si chcú zmeniť výšku príjmov a osobnostne sa rozvíjať. Jedná sa o obchod a poradenský servis, ktorý realizujeme prostredníctvom nášho školiaceho systému, ktorý na internete prevádzkujeme. Činnosť zahŕňa prácu s klientmi, komplexné poradenské služby, obsluha internetového systému, nadstavovanie reklamných kampaní, marketing, výber a zaškolenie spolupracovníkov a vedenie pracovného tímu.


Operátor výroby a řidič VZV - Rokycany

Pro našeho klienta v Rokycanech, hledáme pracovníky na pozici Operátora výroby a řidiče VZV. Ubytování i dopravu zajišťujeme Popis práce: - práce ve výrobě, podle výrobních postupů - manipulace s výrobky - řidič VZV má na starosti práci a manipulaci s VZV – požadujeme praxi Požadujeme: - předchozí praxi na stejné či obdobné pozici - čistý rejstřík trestů - dobrý fyzický stav, dobrý zrak - ochota pracovat na směny Nabízíme: - Práce je vhodná pro muže i ženy - Pokrytí 4 směnného provozu - Zajišťujeme ubytování i dopravu - operátor výroby 70 Kč/hod, VZV 75 Kč/hod


predlzovanie vlasov

Ponúkam pedlžovanie vlasov micro-ring, je to veľmi šetrná metoda predľžovania vlasov za studena, ktorá vôbec neničí vaše vlasy, efekt po predžení je prirodzený a decentný a hlavne dlhotrvácny. Cena za prácu je 100 Euro co obsahuje 150 prameň plus Nadpojenie, dalej robim aj micro zizi a zaplietanie afro copikov, cena dohodou. O.