PRIDAŤ INZERÁT

Požička na čokoľvek-Prešov

SLUŽBY

Požička na čokoľvek-Prešov

08.11.2018   Prešov   

Zamietli vás v banke?A vy potrebujete peniaze? Zamestnaným,dochodcom,SZČO,s.r.o sprostredkujeme úver od licencovanej spoločnosti. Pôžičku je možné vybaviť len osobne na pobočke spoločnosti v Prešove. Navštívte nás - poradíme. Akceptujeme aj drobné záznamy v registroch.Po zdokladovaní príjmu -peniaze do 24 hodín od podpisu zmluvy. Bez poplatku za schválenie úveru, bez poplatku za predčasné splatenie.

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Viera  Telefón: 0948450459Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 6Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 20.11.2018
Félix

Vyberáme z vašich inzerátov:


odborny konzultant, práca v kancelárii

Kancelária wellness v oblasti zdravia a výživy príjme ľudí na pracovnú pozíciu odborný poradca/konzultant. Firma zabezpečí rekvalifikačný kurz, po ktorom je práca v kancelárii. Voľná pracovná doba a energický mladý team, to sú naše hlavné výhody. Pre viac informácii o príjímacích pohovoroch kontaktujte na tel. čísle alebo cez e-mail.


Výpomoc v domácnosti

Dobrý deň, Ponúkam brigádu na pomoc v domácnosti v centre Bratislavy. Uprednostnujeme pani so skúsenostami v domácnosti. V prípade spokojnosti dlhodobá spolupráca. Taktiež aby bola z centra Bratislavy prípadne okolie. Miesto: Bratislava centrum Čas: cca 3,4 hodiny denne 3, 4 x do mesiaca aktualne od polky januára. Vsetko na dohode. Cena: 4€/ 1hod Práca. žehlenie, umývanie podlahy, riadov, čistenie toalety, utretie prachu. Raz za čas umytie okien a pod.


Odvoz starého nábytku BRATISLAVA

Likvidácia starého nábytku, odvoz stavebnej sute, vypratávanie bytov pred a po predaji, rekonštrukcii a čistenie pozemkov.


Predám tibetskú hubu

Predám Tibetskú hubu na celé územia Slovenska. Hubky posielam s dobierkou+postovné Cena hubiek su za 5 eur.