PRIDAŤ INZERÁT

KAMEŇ, OBKLADY, PLOT

SLUŽBY

KAMEŇ, OBKLADY, PLOT

08.11.2018   celá SR   http://www.kamen-obklady.sk

Predaj prírodného štiepaného kamena- obkladový a dlažbový kameň,betonové ploty..... Predaj betonových plotov od slovenského výrobcu. Široký výber typov oplotenia. Možnosť farebného prevedenia . Využite zvýhodnené ceny na naše výrobky a ušetríte. Odvoz a nákladku viem zabezpečiť.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: tjrkamen  Telefón: 0950359820Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 26Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 19.4.2019
Jela

Vyberáme z vašich inzerátov:


Asistent/ka manažera

Ponúkame prácu asistenta/ky. Náplň práce: - zadávanie inzercie, - telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi (klientov nezháňate Vy), - komunikácia s manažérom, - organizovanie stretnutí pre manažéra.


*Spoločníčka*

Dámy,slečny,študentky,mamičky na materskej dovolenke......chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu? Prezentujte sa ako luxusné spoločníčky a zmeňte svoj život k lepšiemu. Ponúkame vám vytvorenie profesionálnej web prezentácie - garantujeme OKAMŽITÉ ponuky na stretnutia bez vstupných poplatkov.


Spracovanie reklamných dokumentov

Ponukám administratívnu prácu/brigádu – vykonávanie administratívnych úloh na základe pokynov (opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Zárobok 500€ /mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Od 16 rokov. Ponuka vhodná aj popri zamestnaní, štúdiu, MD a dôchodku.


Ustajnenie koní v Bratislave

Hľadáte ustajnenie pre svojho štvornohého priateľa - koňa v Bratislave? Náš ranč sa nachádza vedľa Podunajských Biskupíc, k dispozícii je kruhovka o priemere 15m, veľké výbehy, z toho 2 trávnaté, jazdiareň 40 x 20m, boxy sú priestranné s napájačkami, podstieľka slama, krmivo granule + máganý ovos s jačmeňom + otruby, 12 až 14 kg sena na koňa, krásne vychádzky po Lužných lesoch a okolitých poliach, neďaleko tečie rieka Dunaj, dá sa ísť aj ku vode v Rovinke, 24 hod. 100%-ná starostlivosť, najlepšie prísť osobne pozrieť, korektúry, očkovanie, odčervenie samozrejmosť – platí si majiteľ koníka. Cena za ustajnenie 210 € / mesiac