PRIDAŤ INZERÁT

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkam vybavenie hypoték, úverov, refinancovania...

01.11.2018   celá SR   

Ponúkam vybavenie týchto, nižšie uvedených produktov v nebankovke pre celé Slovensko (vybavenie zmluvy je možné v týchto mestách): Bratislava, Brezno, Prešov a Trenčín: - Hypotéky - Úvery na bývanie - Úvery na výstavbu rodinných domov - Refinancovanie úverov za účelom zníženia úrokových sadzieb - Úspory na mesačných splátkach Pre viac informácií píšte na e-mail.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Realitovo  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 48Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 23.7.2019
Olga

Vyberáme z vašich inzerátov:


Tlakomer

Zápästný tlakomer veľký dobre čitateľný displej oscilometrické meranie tlaku tepu 3 x 30 pamäťové obvody plnoautomatické nafukovanie dátum a čas vysoká presnosť (tlaku +/- 3 mmHg) pulzu (5%) rozsah merania tlaku 0-300 mmHg automatické vypínanie spriemerovanie nameraných hodnôt.,,,,Znacka TOPCOM wrist 3311,,,,cisto nove nepouzite,,,k cene plus 2e ako postovne,,,este mam 4ks,,,rychle jednanie


Predám stojany na mikrofón

Predám stojany na mikrofón. Nikdy nepoužívané, nepoškodené. Stojany sú z kovu. Mám viac ks. Cena za stojan je 13€. Mám tiež dynamické mikrofóny značky Azusa cena 10€ za ks. Môžem poslať aj na dobierku, cena dobierky 3,50,-€. Dalšie informácie o pôvode a dôvode predaja e-mailom alebo na telefóne.


Adopcia psíka

Kto si adoptuje do dobrých rúk 5 mesačného psíka menom Leo. Je to mazlík, mám ho v dočasnej opatere od šteniatka, bohužiaľ z pracovných dôvodov sa oňho nedokážeme adekvátne postarať a preto mu chcem nájsť nový domov, najlepšie so záhradou, kde by mohol šťastné prežiť svoj život. Povaha: Je veľmi hravý a veľmi vďačný za každé pohladenie. Rád sa hrá, má hygienické návyky. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.


Atraktívna brigáda/privyrobenie/práca

V poradenskom centre rozširujeme priestory a SÚRNE hľadáme niekoľko šikovných ľudí na vedľajšiu alebo hlavnú činnosť, so vzťahom k zdravému životnému štýlu. Náplň práce: Poradenstvo ohľadom zdravia a výživy. Konzultanti zostavujú bilanciu fyzickej kondície. Tzn. zistíme podiel svalov, podkožných tukov, kostí, vody, vnútorných tukov, metabolický vek atď. Následne to vyhodnotíme a poradíme klientovi optimálny výživový program. Výhody: - flexibilná pracovná doba - kvalitný školiaci systém - možnosť privyrobenia na vedľajšiu činnosť (10-15 hod/týždeň cca 500 eur za mesiac) - hlavná činnosť (25-40 hod/týždeň cca 800 a viac za mesiac)...