PRIDAŤ INZERÁT

ponuka pôžičky

SLUŽBY

ponuka pôžičky

16.10.2018   celá SR   

Hľadali ste úver od súkromného veriteľa alebo bankového sektora? Tu je príležitosť získať lacný a spoľahlivý úver za 3% sadzbu Kontaktný e-mail pre viac informácií

Zadarmo

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Henry Johnson  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 65Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Poprad krakow

Preprava na letiska Krakow, Katowice, Bratislava, Budapest, Vieden v oboch smeroch. Letisko Poprad z celeho slovenska. Preprava bez obmedzeni v akomkolvek case.


Kontaktujte ma pre vaša žiadost o úver.

Súkromný investor ponúka rýchle a krátkodobé pôžičky s vybavením už do 24-hodín. Vy nás kontaktujte e-mailom, my Vám zašleme naše podmienky. E-mail:


Operátor výroby pre mužov aj ženy

Náplň práce - obsluha strojov a zariadení, - vykladanie a nakladanie do strojov, - plnenie úloh zadaných team lídrom, - trojzmenná prevádzka Výhody - príplatky v zmysle zákonníka práce, - príplatky nad rámec zákonníka práce (nočná zmena, nadčasy) - mesačný bonus do výšky 116,20€ podľa výkonu a dochádzky, - letný bonus, - zimný bonus, - bonusy za dosahovanie výkonov na dennú normu, - bonusy za zistené nedostatky v kvalite výrobkov. Miesto práce: Cestárska 1, Žilina Ponúkame prácu na TPP v modernej spoločnosti. Práca je vhodná pre mužov aj ženy! Pre bližšie informácie, volajte na tel.č. 0910 971 910


Práca pre mužov v CZ - Lakovník/lakovač

Ponúkame prácu pre mužov v ČR / České Budejovice. Ide o prácu v strojárenskom priemysle - lakovňa (lakovanie práškové, vešanie a skladanie výrobkov z lakovacej linky) prax nutná. Mzda: 90-100Kč/hod. v čistom, ubytovanie zabezpečené a hradené. Nástup možný ihneď. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.č.