PRIDAŤ INZERÁT

Pracovník Monitoringu Dopravy ľudí

PRÁCA

Pracovník Monitoringu Dopravy ľudí

09.10.2018   Dunajská Streda   

Dobrý deň, hľadám na pozície Pracovníka Monitoringu Dopravy ľudí, ktorý by išli realizovať jednoduchú brigádu počas októbra, od zajtra 10.10.2018 Náplň práce: - počítanie vozidiel na priradených úsekoch v okolí Galanty, Skalice a Dunajskej Stredy - jednoduché ankety v sprievode policajnej hliadky na priradených úsekoch(odvoz zabezpečíme) - vypisovanie dát jednoduchým spôsobom do hárkov - odmena 5 EUR na hodinu (vyplácame na účet) - v prípade Našej spokojnosti s Vašou prácou denné odmeny k fixnej mzde - Forma príležitostného privýrobku (môžete byť aj na MD, RD, na úrade práce V prípade záujmu ma prosím kontaktujte cez možnosť "Kontaktovať inzerenta". Teším sa na spoluprácu.

5 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Dominika Ďuricová  Telefón: 0948148918Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 77Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Utorok, 12.11.2019
Svätopluk

Vyberáme z vašich inzerátov:


* * * Práca na doma * * *

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.


Letné dochádzkové tábory pri koňoch.

Ak ešte nemáte stále vybraný tábor pre svoje dieťa a chceli by ste ho dať ku koníkom, neváhajte zavolať alebo napísať na uvedené adresy, bližšie info nájdete na našej web stránke v sekcii tábory sme tu pre radosť vašich detí


* * * Práca na doma * * *

Práca na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné a skryté poplatky.


Hľadáme OPATROVATELKY!

Hovoríte nemecky alebo anglicky a neviete si nájsť prácu? Máte vzťah k starým ľuďom a teší Vás pomáhať iným? Potom tu máme prácu práve pre Vás! Ponúkame voľné miesta pre opatrovateľky,zdravotne asistentky a zdravotne sestry v Rakusku, Nemecku,Holandsku , Anglicku, pre lekarov a ZS aj Švajčiarsko. Do Anglicka nie je potrebný opatrovateľský kurz-opatrovateľky/opatrovatelia sú zaškolení. Pre bližšie info: Gavurikova Janka - telefonicky, alebo cez email.