PRIDAŤ INZERÁT

Lukratívny pozemok Košice IV vedľa Salaša Barca

NEHNUTEĽNOSTI

Lukratívny pozemok Košice IV vedľa Salaša Barca

08.10.2018   Košice   

Ponúkame na predaj pozemok v lukratívnej časti Košíce-Barca pri Salaši s prístupom z hlavnej cesty z KVP. Pozemok má parcely v intraviláne aj extravíláne, povaha parciel trvalý trávnatý porast a orná pôda. Plocha cca 32000 m2. Len pre vážnych záujemcov. Cena parciel 20,- a 25,- EUR za m2. Mapka je orientačná. Kontakt: 0911 216 298

Bez ceny

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Mikuláš  Telefón: 0911216298Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 56Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 26.8.2019
Samuel

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predaj rodinný dom Hronec

Ponúkame na predaj väčší rodinný dom s pekným pozemkom v Hronci, okres Brezno. Dom je postavený na pozemku o výmere 763 m2. Cena 62 000,- Eur. K dispozícii ihneď.


Príjemná dovolenka na chate

Ponukam ubytovanie na chate,ktora sa nachadza v rekreacnej oblasti Kovacov, asi 9 km od Sturova. Jedna sa o poschodovu chatu, na poschodi su 4 izby: 2x2postelova a 2x3postelova a na prizemi je spolocenska miestnost s kozubom, jedalensky kut,plne vybavena kuchyna a kupelna s WC.Pri chate je zastresena terasa pre prijemne posedenie. K dispozicii je aj zahradny kozub, ohnisko,dve hojdacky a mensi bazen. Parkovanie je priamo pri chate. Viac info na *.chatka-maro.ic.cz.


Prenájom obchodné priestory v centre Dolného Kubína

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výkladom a vchodom z ulice v centre mesta Dolný Kubín. Priestory o výmere 46 m2 sa nachádzajú na prízemí budovy. Nové omietky, podlahy. K dispozícii WC. Informácie o cene prenájmu v realitnej kancelárii. K dispozícii ihneď.


* * * Práca na doma cez počítač * * *

Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky.