PRIDAŤ INZERÁT

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BÍŇA OKR.NOVÉ ZÁMKY

NEHNUTEĽNOSTI

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BÍŇA OKR.NOVÉ ZÁMKY

26.09.2018   Nitra   

Predaj rodinného domu v obci Bíńa. Rodinný dom sa nachádza na pozemku 820 m2 z toho zastavané plochy a nádvoria sú 443 m2, záhrada 377 m2. Kúrenie ústredné kúrenie na tuhé palivo, okná sú nové plastové, strecha je v dobrom stave. Nutnosť rekonštrukcie! Dohoda možná. Dom sa nachádza neďaleko termálneho kúpaliska Štúrovo- Vadaš cca 15 km. Pre bližšie info prosím kontaktovať telefonicky na tel.čísle: 0905678996

18000 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: snoumi  Telefón: 0905678996Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 43Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


chudnutie-erekcia(.)eu

chudnutie-erekcia(.)eu predam kamagra cialis cobra lida meridia reduce sibutramn sibutril top cena originalne produkty doadanie 24 hodin


Ubytovanie na novej chate na Duchonke

Prenajmem chatu na Duchonke, pri vodnej nádrži. Chate je plne vybavená, čistá, po rekonštrukcii, nový nábytok, pre 10 ôsob. Chata vhodná pre aktívny, al. pasívny oddych:rybolov, turistika, cyklotrasy, zbieranie húb. Od 7€.


Posilovacie stroje, lavice, kladky, atd

Ponúkam na predaj lavice na posilovanie, rovné benchpress lavice šikmé nastaviteľné, bradlá, stojany na drepy, stojany na kotúče, kladky, závažia (kotúče), tyče atď. Viac info mailom alebo po telefóne.


Asistentka

Prijmeme asistentku na vykonávanie administratívnych prác so znalosťou NJ alebo AJ, práce PC. V prípade záujmu pošlite prosím životopis. Vybraných záujemcov budeme kontatkovať.