PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


PAPERA s.r.o. kancelárske potreby a zariadenia

Spoločnosť PAPERA s.r.o. patrí medzi popredné slovenské spoločnosti pôsobiace v obore predaja kancelárskych potrieb a zariadení. História spoločnosti sa píše od roku 1994. V našej ponuke máme vyše 13 000 produktov od preverených renomovaných spoločností, potrebných pre každodenný chod Vašej kancelárie a prevádzky, pričom dokážeme znížiť Vaše obstarávacie náklady bezkonkurenčnou predajnou cenou. V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať


Novostavba RD v obci Bukovec

Predám rodinný dom v obci Bukovec s úžitkovou plochou miestností 190 m2. Jedná sa o novostavbu RD. Na prízemí je obývacia izba s kuchyňou, izba, priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC, kotolňa a úložný priestor pod schodiskom. V podkroví sa nachádzajú tri izby, šatník, kúpeľňa s WC a vaňou. V cene nehnuteľnosti je pozemok o výmere 700 m2, stavba dokončená „na kľúč“ (vrátane dverí, obkladov kúpeľní, podlahy), možnosť vybrať farebné nátery stien. Momentálne sa v dome realizujú dokončovacie práce. Prízemie elektrické podlahové kúrenie, v podkroví kúpeľňa s podlahovým kúrením a izby s radiátormi. V cene je aj krb s teplovzdušnými rozvodmi do viacerých miestností. Pekné prostredie pri lúke a pritom v strede dediny.


Jednoduchá efektívna práca na doma

Ponúkam prácu na doma,vhodná aj pre študentov a matky na materskej dovolenke. Bez akýchkoľvek poplatkov s výhodami. Stačí ovládať prácu na internete, jednoduché a rýchle zarobenie!! Bližšie informácie E-mailom.


Ponuka brigady na doma

Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Pre celé Slovensko. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD. Viac info emailom.