PRIDAŤ INZERÁT

Odvezieme rôzny starý nábytok v Bratislave

DOMÁCNOSŤ

Odvezieme rôzny starý nábytok v Bratislave

24.09.2018   Bratislava   http://vypratavanie.sk

Odvezieme Vám rôzny starý nábytok, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia. Neváhajte nás kontaktovať na telefónom čísle, 7.dní v týždni.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Róbert Bartalos  Telefón: 0902505222Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 22Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


PALIVOVÉ DREVO

Ponúkame palivové drevo - mäkké, sypané v bedniach. 1 ks = cca 0,5 m3, Cena: 3,80 €/ks Pri odbere nad 5 ks ... cena: 3,50 €/ks Možný dovoz ... 0,65 €/km Kontakt: Ivan Hladík 0910 918 413


Pánska bunda na jar (jeseň) Slim Fit

Pánska bunda na jar (jeseň) Slim Fit Štýlová bunda na volný čas so stojatým golierom - materiál bavlna a polyester zapínanie na zips, vonkajšie aj vnútorné vrecká - veľkosť M - nová Cena iba 14,75 eur Osobný odber BA alebo MA - po dohode možnosť dobierky


Plastový Plastový poklop - na studňu, šachtu

Predám plastové poklopy. Plastový poklop vhodný na studne, šachty, skruže ... Je možné na mieru prispôsobiť priemer a výšku poklopu. Priechodznosť je do 100kg, možné vystuženie. Tiež je možné vyrobiť na mieru aj poklop hranatého tvaru. Stačí zaslať náčrt. V ponuke mám tiež plastové skruže vhodné na studne, šachty, zachytávanie vody. Doprava v rámci SR. Viac informácií na telefónnom čísle alebo webe nasastavba (bodka) sk .


* Práca na doma cez počítač a internet *

Práca, ktorú Vám ponúkam, je nenáročná a vhodná pre každého. REFUNDO je niečo ako LYONESS, registrujte sa a registrujte si ľudí - nič to nestojí a môžete na tom len zarobiť. REFUNDO - za odporúčanie ďalšieho člena (kamarátov, priateľov, známych...) máte spolu 4,20 EUR. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Žiadne vstupné poplatky, registrácia je ZADARMO. Zároveň ak by ste chceli, tak môžete (nie je podmienka, len ak chcete) kedykoľvek aj nakupovať v obchodoch a eshopoch uvedených na stránke rôzny nový tovar, služby, dovolenky... za veľmi výhodné ceny a zľavy (+ cashback - vrátenie peňazí z nákupov). Registračný link - tu: refundo.sk/?ref=62450 (aby odkaz fungoval vložte ho do internetového prehliadača + enter)