PRIDAŤ INZERÁT

Odvezieme rôzny starý nábytok v Bratislave

DOMÁCNOSŤ

Odvezieme rôzny starý nábytok v Bratislave

24.09.2018   Bratislava   http://vypratavanie.sk

Odvezieme Vám rôzny starý nábytok, odvoz starých postelí, skríň, odvoz kuchynských liniek, odvoz obývacích zostáv, kresiel, stoličiek, stolov, odvoz kobercov, odvoz jednotlivých kusov nábytku, skriniek, likvidácia šatníkov, likvidácia vstavaných skríň, botníkov, sedacích súprav, gaučov, likvidácia. Neváhajte nás kontaktovať na telefónom čísle, 7.dní v týždni.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Róbert Bartalos  Telefón: 0902505222Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 38Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Streda, 22.5.2019
Júlia, Juliana

Vyberáme z vašich inzerátov:


- Privyrobte si z domu cez PC -

Jednoduchá práca cez počítač pre každého kto ovláda základne veci cez počítač. Začať môžete úplne zdarma bez registračných poplatkov ihneď.


Práca z domu s PC, internetom a telefónom

Prijímame nových spolupracovníkov do dynamického kolektívu. Požadujeme znalosť práce s počítačom, internetom, komunikatívnosť, samostatnosť, záujem o zdravý a aktívny životný štýl. Ponúkame možnosť pracovať z pohodlia domova, časovú nezávislosť, adekvátne finančné ohodnotenie + odmeny naviac a možnosť kariérneho rastu. Kompletne zaškolíme aj z domova. Pre výber vhodnej pozície je potrebné prejsť výberovým procesom. Preto nás kontaktujte mailom alebo priamo cez web stránku businessfromhome bodka eu


Plastový poklop

Predám plastové poklopy. Plastový poklop vhodný na studne, šachty, skruže ... Je možné na mieru prispôsobiť priemer a výšku poklopu. Priechodznosť je do 100kg, možné vystuženie. Tiež je možné vyrobiť na mieru aj poklop hranatého tvaru. Stačí zaslať náčrt. V ponuke mám tiež plastové skruže vhodné na studne, šachty, zachytávanie vody. Doprava v rámci SR. Máme aj skruže. Viac informácií na telefónnom čísle alebo webe nasastavba (bodka) sk .


Podnikaj prostredníctvom internetu!

Využi internetový systém PZD - Práca z domu a zabezpeč finančnú budúcnosť pre seba a svoju rodinu.