PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Sobota, 16.2.2019
Ida

Vyberáme z vašich inzerátov:


Práca cez počítač - vyhľadávanie členov pre e-shopy

Zaregistrujte sa zdarma na tejto nižšie uvedenej web stránke (za registráciu máte hneď 2 €) a môžete vyhľadávať nových členov (kamarátov, priateľov, známych...), za každého máte spolu sumu 4,20 eur. Pri nových členoch nie je podmienka, že musia nakupovať (len ak chcú). Registrácia trvá cca 15 sekúnd. Registračný link - tu: refundo.sk/?ref=62450


zariadenie baru

Súrne rozpredám zariadenie baru - od sedenia po ľadovník. Na cenách sa určite dohodneme.


ČIVAVA - šteniatka s PP

Predáme šteniatka - 2 krásne sučky čivavy krátkosrstej s rodokmeňom /s PP/ po výstavne úspešných predkoch. Otec je import z UA, Champion OPIUM ELEGY CONCORDE, čokoládový tricolor, matka SALOME INTERGALAXIA, R.CAC, zlatá /jej otec je Grandchampion NOEL SATYA/. Šteniatka sú bez vád, zdravé, 2x zaočkované, začipované, majú preukaz pôvodu /PP/ aj očkovací preukaz a dostanú tiež výbavičku na začiatok. Odber je možný ihneď. Viac informácií telefonicky, na SMS nereagujem. Rodokmeň aj fotky rodičov nájdete na našej stránke.


CHATA VALIKA NA SIRAVE

ponukam na prenajom chatu na zemplinskej sirave. chata sa nachadza v tichej lokalite, blizko vody. je vhodna najma pre rodiny s detmi. po blizku vodna nadrz, detske ihrisko, restauracia, tenisove ihrisko,. chata je komplet zariadena, s velkou krytou terasou. parkovanie aut na sukromnom pozemku pri chate. vzdialenost od novovytvoreneho vodneho akvaparku cca 4km. vzdialenost od michaloviec cca 3km. kapacita chaty je 10osob.