PRIDAŤ INZERÁT

BETÓNOVE PLOTY- AKCIA

SLUŽBY

BETÓNOVE PLOTY- AKCIA

23.09.2018   celá SR   http://www.kamen-obklady.sk

Výroba a predaj vibrolisovaných betonových plotov .Kúpte si od nas betónové oplotenie ( vzor 1-10). Ploty vyrobené z R 42,5 cementu.Samozrejmosťou sú karisieť a chémia a v stĺpikoch roxory. Využite výhodnené ceny na naše výrobky a ušetríte. Odvoz a nákladku viem zabezpečiť.Informácie alebo objednávky na t.č. 0950 359 820

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: janko  Telefón: 0950359820Kontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 41Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Piatok, 23.8.2019
Filip

Vyberáme z vašich inzerátov:


Hľadám si prácu s týždenným vyplácaním BA-GA

Hladám si brigádu akúkoľvek v Bratislave alebo Galante surne. odhrňanie snehu,pomocné práce,upratovacie práce,práce na stavbe a iné Mám 28r stredoškolsé bez mat obor -strojár skúsenosti:výkladka kamiónov,balenie tovaru,kontrolné práce,predavač,pomocník na stavbe a iné.....


Basenji štěňata

Kolem 2. 1. 2019 očekáváme narození štěňátek vrhu G po výstavně úspěšných a zdravotně testovaných rodičích (oba rodiče čistí na fanconi syndrom i PRA Bj1). Naše štěňátka s námi vyrůstají ve společné domácnosti, budou odčervená, očkovaná, s čipem, noví majitelé obdrží PP, kupní smlouvu, EU-pas, balíček nejen s krmením a mnoho informací z hlediska péče o štěně a nároků plemene.


Predám kočík Neonato

Predám kočík Neonato trojkombinácia,kočík je v super stave,je k nemu ruksak,pláštenka a pumpa,predné koleso je otočné s možnosťou aretácie,rúčka sa dá nastaviť.Všetky časti majú nánožník.


Slovenčina efektívne

Efektívna výučba a doučovanie slovenčiny pre žiakov a študentov základných a stredných škôl, pripravíme vaše deti na maturitu, monitor, reparáty aj prijímacie pohovory.