PRIDAŤ INZERÁT
Inzerát neexistuje
Dnes je Nedeľa, 17.2.2019
Miloslava

Vyberáme z vašich inzerátov:


Amfory, hlinené vázy do záhrady

Ponúkame hlinené vázy amfory do Vašej záhrady, ktoré nepochybne spestria Vašu záhradu. Máme na sklade viac ako 500 druhov a vybrať si môžete z rôznych veľkostí a v rôznych farbách. Navštívte nás v Bánovciach nad Bebravou na Trenčianskej ceste oproti čerpacej stanici Slovnaft. Nájdete nás aj na FB pod menom Amfora Amfora.


- Privyrobte si z domu na počítači -

Jednoduchá práca cez počítač pre každého kto ovláda základné veci cez počítač. Začať môžete úplne zdarma bez registračných poplatkov ihneď.


Hľadáte prácu, zmenu, kariéru?

Ponúkame prácu z domu vo wellness priemysle na hlavnú, aj vedľajšiu činnosť, popri MD a pod. Flexibilná pracovná doba, zaujímavé finančné ohodnotenie. Zaškolenie zdarma. Tešíme sa na Vás.


Učitelka Petra

Jsem slečna učitelka Petra! Zahrajeme si na školu? Opět jsi přišel pozdě na hodinu! Takže k tabuli! Chceš vyzkoušet od perverzní učitelky? Tak mi napiš na můj sex chat a já si tě přezkouším! Napiš na MN(mezera)PETRA a tvuj text, odešli na číslo 7804 a čekej na moji odpoveď. Nebo zavolej na 0900405000 cena volaní 1 eur/min. SMS CHAT je pro starší 18 let! Cena kazdej odpovednej SMS je 1.60 EUR s DPH. Provozuje: Starlink Media s.r.o., PO BOX 19, 341 01 HD