PRIDAŤ INZERÁT

Kia Sportage, Platinum, 1.7 CRDi 4x2

AUTO-MOTO

Kia Sportage, Platinum, 1.7 CRDi 4x2

11.09.2018   celá SR   http://www.jomakauf.vlastnyweb.sk

palivo: nafta prevodovka: 6-st. manuálna zdvihový objem: 1.685 ccm kombinovaná spotreba: 4,7 l/100km kombinované emisie CO2: 124 g/km emisná norma: EU6 zrýchlenie 0-100: 11.5 s Akciová cena na vyžiadanie" alebo možnosť získať zľavu až do 20% z pôvodnej ceny vozidla. Pre viac informácií ma kontaktujte e-mailom . Vozidlo si môžete nakonfigurovať na základe priloženého aktuálneho cenníka vozidla, v ktorom nájdete sériovú aj príplatkovú výbavu vozidla a aj technické údaje o vozidle. Vozidlá je možné financovať – financovanie na 1/3, financovanie na ¼, financovanie na 1/5, mesačné splátky. Kúpou vozidla prostredníctvom našej spoločnosti navyše získavate aj bonusy, ktoré Vám vie poskytnúť autorizovaný predajca vozidiel.

Dohodou

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Vargová  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 80Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Pondelok, 20.1.2020
Dalibor

Vyberáme z vašich inzerátov:


Prekladateľka, tlmočníčka- francúzština

Miesto výkonu práce:Slovensko,Francúzsko Pracovný pomer: TPP Mzda: dohodou Popis pracovnej náplne: Prekladanie a tlmočenie z a do francúzskeho jazyka hlavne pri služobných cestách s riaditeľom spoločnosti. Aktívne vyhľadávanie obchodných partnerov vo Francúzsku. Administrativne práce, fakturácia. Tlmočnícke služby pri obchodných rokovaniach, a pod. Možnosť práce 2-3 týždne v mesiaci vo Francúzsku. Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk – aktívne Doprava: Zabezpečovaná spoločnosťou. Strava: Individuálna. Ubytovanie: Zabezpečené pri služobných cestách.


Dvere a zárubne

Široký výber interiérových, vchodových, bezpečnostných dverí, zárubní obkladanie oceľových zárubní, predaj, dovoz, montáž, v okrese Vranov za skvelé ceny!.


Bakalárky, diplomovky, seminárky, dizertačky

Sklamali Vás pri spracovaní bakalárskej alebo diplomovej práce? Potrebujete expresné úpravy? My s viacročnými skúsenosťami Vám určite pomôžeme. Kontaktujte nás na našej stránke pisemezavas.sk


Finančná pomoc jednotlivcom WhatSapp: +33756801094

Finančná pomoc jednotlivcom WhatSapp: +33756801094 Potrebujete financovanie pre svoj domov, vaše podnikanie, nákup auta, nákup motocyklov, vytvorenie vlastného podniku, vaše osobné potreby, už sa nemusíte báť. Ponúkame osobné pôžičky v rozsahu 2 000 až 1 000 000 EUR, s nominálnym úrokom 2% až 3%, bez ohľadu na výšku. Vo svojej žiadosti o úver uveďte presnú sumu a dátum splatnosti. WhatSapp: +33756801094