PRIDAŤ INZERÁT

Kamion Mercedez Benz

AUTO-MOTO

Kamion Mercedez Benz

03.08.2018   celá SR   

Kaminon Mercedez Benz pouzivany, chyba STK. - Mercedes Benz 2628 K - TRACCION 6x4 - ROK 1.983 - KMS 472.794

12.500 EUR

upraviťvymazaťtopovaťnahlásiť nevhodný inzerátinzeráty užívateľa


Inzerent: Canary Trading  Telefón: neuvedenýKontaktovať inzerenta:*zadajte len PÁRNE čísla z obrázka


Počet zhliadnutí detailu inzerátu: 52Mohlo by vás zaujímať:

Dnes je Štvrtok, 18.4.2019
Valér

Vyberáme z vašich inzerátov:


Predám autosedačku

Predám autosedačku , vo veľmi dobrom stave po jednom dieťati , používanú skôr ako podsedák, splňa STN, zachovalá , prateľný poťah, dá sa naklápať ked Vám dieťatko zaspí , malé chlpôčky na podsedáku od používania pásu, ktoré vidieť len pri dôkladnom prezeraní, nepredávala by som ju , ale sme dostali novú pre druhé dieťa a jemu je ešte veľká . Cena 25 Eur plus poštovné poprípade dohoda.


ZAMESTNANIE: ČAŠNÍK- ČAŠNÍČKA

Náplň práce a zodpovednosť -obsluha hostí n odbornej úrovni -znalosť práce v reštauračnom systéme -asertívne správanie smerom k hosťom -rešpektovanie vnútorných pravidiel spoločnosti -prax v reštauračnej alebo hotelovej prevádzke výhodou Termín nástupu dohodou Iné výhody -zaujímavá práca v etablovanej reštaurácii -motivujúci systém odmeňovania -stravovanie -preprava zamestnancov do zamestnania Druh pracovného pomeru plný pracovný úväzok Informácie o výberovom konaní Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Požadované vzdelanie min. stredoškolské s maturitou


Hotel Diana, Reštaurácia s pizzériou Al Cacciatore

Hľadáme vyučeného kuchára a čašníka. Prax je podmienkou.


Dvere a zárubne

Široký výber interiérových dverí, obložkových zárubní obkladanie oceľových zárubní, predaj, dovoz, montáž, v okrese Vranov za skvelé ceny!.